Skriňa na zbrane Yukon 14 Rottner® (Farba: Sivá, Varianta: Elektronický zámok)
Krátky popis Zľavnený produkt Skriňa na zbrane Yukon 14 Rottner® (Farba: Sivá, Varianta: Elektronický zámok) od výrobca Rottner® u nás nájdete zľavnený za 1134 €.
Rottner®
Skriňa na zbrane Yukon 14 od spoločnosti Rottner, špičkového rakúskeho výrobcu bezpečnostných riešení, pojme až 14 dlhých zbraní a spĺňa zákonné požiadavky na úschovu zbraní a streliva. Certifikovaný elektronický trezorový zámok je napájaný 9V batériou. Praktické usporiadanie Do skrine na zbrane Rottner Yukon 14 uložíte až 14 dlhých zbraní, ale aj náradie na čistenie zbraní, ktoré môžete umiestniť do držiaka na vnútornej strane bezpečnostných dverí. V hornej časti skrine sa potom nachádza malá, samostatne uzamykateľná vnútorná skrinka s cylindrickým zámkom – do tej môžete uložiť napríklad strelivo. Na ukotvenie k stene alebo k zemi Skriňu Yukon 14 môžete ukotviť k stene alebo k zemi vďaka kotviacim otvorom na jej spodnej aj zadnej strane. Kotviaci materiál, ktorý je k tomu potrebný, nájdete v baleniu. Rovnako ako dva kľúče pre vnútornú skrinku (naopak 9V batéria súčasťou balenia nie je). Plní potrebné normy Táto skriňa na zbrane plní požiadavky odolnosti voči vlámaniu minimálne 15 RU (podľa normy STN EN 1143-1) a spĺňa aj bezpečnostnú triedu S1 (podľa normy STN EN 14450). Vyhovuje tak požiadavkám na úschovu zbraní a streliva podľa zákona č. 119/2002 Zb. Benefity, o ktorých musíte vedieť: skriňa na uloženie až 14 dlhých zbraní odolnosť voči vlámaniu minimálne 15 RU (ČSN EN 1143-1) bezpečnostná trieda S1 (ČSN EN 14450) vyhovuje požiadavkám na úschovu zbraní a streliva v súlade so zákonom č. 119/2002 Zb. možnosť ukotvenia k stene alebo k zemi kotviaci materiál súčasťou balenia malá vnútorná skrinka so samostatným cylindrickým zámkom 2 kľúče pre vnútornú skrinku certifikovaný elektronický trezorový zámok.
Ďalšie produkty od výrobcu Rottner®
Ďalšie produkty v kategórii Transportné puzdrá a kufre na zbrane