Krátky popis Exkluzívne produkt Trezorová skriňa pre zbrane Dakota 8 Rottner® (Farba: Antracit, Varianta: Elektronický zámok) od výrobca Rottner® u nás nájdete v akcii za 1330 €.
Rottner®
Trezorová skriňa pre zbrane Dakota 8 od spoločnosti Rottner, špičkového rakúskeho výrobcu bezpečnostných riešení, je určená na uloženie až ôsmich dlhých zbraní vrátane príslušenstva. Skriňa spĺňa zákonné požiadavky na ukladanie zbraní a streliva. Vysoká bezpečnostná trieda Vaše dlhé zbrane budú v čiernej trezorovej skrini pre zbrane Rottner Dakota 8 chránené vo vysokej bezpečnostnej triede 0 podľa normy STN EN 1143-1. Skriňa tak spĺňa požiadavky na ukladanie zbraní a streliva podľa zákona č. 119/2002 Zb. o zbraniach a strelive. Nielen pre zbrane Do trezorovej skrine Dakota 8 sa do pripravených plastových držiakov zmestí až osem dlhých zbraní, pričom nad nimi sa nachádza ešte polička na uloženie príslušenstva, napríklad streliva. Na vnútornej strane dverí potom nájdete ešte praktický stojan na potreby na čistenie zbraní. Na fixáciu do steny aj do podlahy Na spodnej a zadnej strane trezorovej skrine sú predvŕtané kotviace otvory, takže skriňu môžete fixovať do steny aj do podlahy. Materiál na ukotvenie je súčasťou balenia. Elektronický zámok Asi najdôležitejšou súčasťou skrine je potom certifikovaný trezorový elektronický zámok, ktorý funguje na jednu 9V batériu (s núdzovým otváraním externou batériou) a ktorý ovláda šesť výsuvných kovových čapov po obvode dverí. (Batéria nie je súčasťou balenia. ) Benefity, o ktorých musíte vedieť: trezorová skriňa na uloženie až 8 dlhých zbraní horná polička na uloženie streliva z vnútornej strany dverí držiak na čistiace nástroje bezpečnostná trieda 0 (ČSN EN 1143-1) plní požiadavky na ukladanie zbraní a streliva podľa zákona č. 119/2002 Zb. plastové držiaky na zbrane certifikovaný elektronický zámok na 9V batériu (batéria nie je súčasťou balenia) núdzové otváranie na externú batériu kotviace otvory na fixáciu do steny aj do podlahy kotviaci materiál súčasťou balenia.
Ďalšie produkty od výrobcu Rottner®
Ďalšie produkty v kategórii Transportné puzdrá a kufre na zbrane