Novšie sledovanie videii na YouTube

Posted by on 12.4.2018

YouTube pozná snáď každý používateľ internetu. Môžete tam  nájsť zaujímavé videá , zábavu či novinky z domova ale ak zo sveta, taktiež môžete na YouTube pridávať svoje videá prostredníctvom kanálu či uverejňovať rôzne príspevky či zaujímavosti,alebo sledovať svojich obľúbených  YouTuberov,či sledovať  nové  videoklipi oblubenych interpretov či má viac funkcií v ktorých si môžte nastaviť svoj kanál ,

YouTube pozná snáď každý používateľ internetu. Môžete tam  nájsť zaujímavé videá , zábavu či novinky z domova ale ak zo sveta, taktiež môžete na YouTube pridávať svoje videá prostredníctvom kanálu či uverejňovať rôzne príspevky či zaujímavosti,alebo sledovať svojich obľúbených  YouTuberov,či sledovať  nové  videoklipi oblubenych interpretov či má viac funkcií v ktorých si môžte nastaviť svoj kanál , v ktorom môžete získať svojich odoberaťeľov.

mobil
 
Vráťme sa späť ku videam . Na YouTube je možné pridať svoje video .  Toto video sa Vám zobrazilo z čiernymi pruhmi ktoré znamenalo rozlíšenie videa. Este nedávno sa s týmito pruhmi nedalo nič urobiť , až do teraz keď YouTube spúšťa nový rozmer Vašich videii a videii s celej tejto siete.
 
Ide o to že keď pripadáte  akékoľvek video YouTube ho automatocky upraví  do rozlíšenia na celú obrazovku. Odstránia sa všetky čierne pruhy ktoré vo videu nechcete mať a nech pozeráte videl na výšku či šírku budete mať rozlíšenie na celú obrazovku či už na šírku či výšku videá.

youtube
 
I keď ho YouTube upraví, odstráni pruhy a nechá ho rovnakej kvalite, kvalita sa však zmení. Video bude trochu rozmazané, no stále sa bude dať pozerať. Avšak na kvalite veľmi záleží , a preto ak vkladate video do tejto siete musíte ho upravovať do tej najlepšej kvality.

logo
 
Ďalšou funkciu ktorú YouTube o nedlho pridá je čierny motív. Tento motív už poznáme vo webových prehliadačoch. Tento motív sa pridá aj do smartphonov či tabletov , aby ste mali ešte lepší zážitok z pozerania videii. YouTube tak zabije dve muchy jednou ranou. Jednak je to dobré pre zdravie oči z keďže biela farba moc ťahá , a na druhej strane vylepší vzhľad celej aplikácie YouTube vo vašom smartphone či tablete. Ako sa zdä , YouTube rozširuje svoje funkcie ktoré by mali byť ešte lepšie pre samotného používateľa, či už YouTubera alebo sledovaťela videii . Uvidíme, aké ďalšie funkcie YouTube ešte pridá , a samozrejme vás budeme o nich ešte informovať. 

Novšie sledovanie videii na YouTube
Ohodnoťte příspěvek