Oddeľte priestory sklom

Posted by on 10.6.2018

Inšpirovali ste sa nápadom predeliť jednotlivé časti interiéru sklom? Chcete sa o tomto riešení dozvedieť o mnoho viac? Tak sa pozrime na sklenene steny zblízka. Materiál sklo je charakteristický tým, že má tú kúzelnú moc opticky zväčšovať a tiež prepúšťať dostatok svetla do každého priestoru.  Je vítaným riešením nielen do veľkých, ale predovšetkým malých interiérov.Sklenene stenytak dokážu dokonale


Inšpirovali ste sa nápadom predeliť jednotlivé časti interiéru sklom? Chcete sa o tomto riešení dozvedieť o mnoho viac? Tak sa pozrime na sklenene steny zblízka.

most

Materiál sklo je charakteristický tým, že má tú kúzelnú moc opticky zväčšovať a tiež prepúšťať dostatok svetla do každého priestoru.  Je vítaným riešením nielen do veľkých, ale predovšetkým malých interiérov.
Sklenene stenytak dokážu dokonale nahradiť steny murované čo zo sadrokartónu a vytvoriť tak dokonalé prostredie pre bývanie i pracovanie.
Sú vhodným riešením do bytov, domov, kancelárií, na recepcie, hotelové či nákupné priestory atd.

Výber je rozšírený na produkty z priesvitného teda číreho skla alebo matného nepriehľadného. Bezpečnosť zaisťuje bezpečnostné kalené sklo obvykle s hrúbkou až 12mm. Kalené sklo zaručuje nerozbitnosť  a v prípade, že by k niečomu takému vo výnimočnom prípade došlo, tak zostane pohromade a nerozsype sa na milióny ostrých kúskov.

Spestrenie prinášajú aj originálne fólie s rôznymi grafickými motívmi a tiež je možná aj priama tlač do skla, aby ste si zaistili okrem svetla a bezpečnosti aj súkromie.
Je možné ich doplniť aj o dvere a to napríklad posuvné, aby nebol narušený celkový efekt presklenia.

Tento spôsob riešenia interiérov je stále viac populárnejší a sklo sa stáva neodmysliteľným materiálom architektov. Vďaka vhodnej úprave nedochádza k takmer žiadnemu opotrebovaniu tohto materiálu a tak máte zaistenú celoživotnú úpravu interiéru.

kavárna

Výber presklenia ovplyvňuje aj charakter jednotlivých miestností, ale nemusíte sa tejto možnosti obávať ani v kúpeľniach či spálňach. Získate luxusný design pre každý priestor, vzdušnosť, dostatok svetla a optické zväčšenie aj tej najmenšej miestnosti.

V kombinácii s preskleným schodišťom, terasou či balkónom získate dokonalé riešenie pre každý kúsok miesta vo vašom dome i byte.
 

Oddeľte priestory sklom
3.9 (78%)10