Batoh Entity 21™ CCW - Enabled Maxpedition® 21 L (Farba: Charcoal)
Krátky popis Exkluzívne produkt Batoh Entity 21™ CCW - Enabled Maxpedition® 21 L (Farba: Charcoal) od výrobca Maxpedition® u nás nájdete takmer zadarmo za 200 €
Maxpedition®
Moderný taktický batoh Batoh Entity 21™ CCW - Enabled Maxpedition® 21 L je dizajnovo čistý taktický batoh , vďaka ktorému máte istotu, že jeho pravú funkciu na verejnosti nikto nespozná. Batoh v sebe kombinuje taktickú funkčnosť, vysokú kvalitu a moderný dizajn. Vďaka týmto vlastnostiam ide o ideálny batoh pre príslušníkov bezpečnostných služieb, ktorí sa často pohybujú v meste a nechcú na seba pútať zbytočnú pozornosť okoloidúcich. Komfort a dostatočný priestor Okrem naozaj premysleného dizajnu je batoh tiež veľmi pohodlný. Chrbtová časť a ramenné popruhy sú ergonomicky tvarované , takže zaisťujú pohodlie aj pri celodennom nosení. Nastaviteľné ramenné popruhy dopĺňajú hrudný popruh, vďaka ktorému drží batoh pevne na svojom mieste. Polstrované ramenné popruhy sú navyše vylepšené o odopínacie pracky, takže možno batoh prispôsobiť individuálnym požiadavkám a potrebám užívateľa. Objem batohu 21 litrov poskytuje dostatočný priestor pre nosenie všetkých potrebných vecí vrátane elektroniky, zbrane a ďalšieho potrebného vybavenia. Pripravený do akcie Batoh je naozaj praktický a dizajnéri mysleli na každý malý detail. A to vrátane tichých zipsov, kvalitných materiálov, skrytých puzdier a pod. V krízových situáciách hrá zásadnú úlohu čas, a práve z týchto dôvodov je batoh dizajnovaný tak, aby jeho používanie bolo čo možno najrýchlejšie a najefektívnejšie. Môžete sa na neho spoľahnúť Hlavné vrecko je poistené istiacimi popruhmi , ktoré zaisťujú, že sa vrecko nikdy neotvorí úplne celé. Máte tak istotu, že v teréne nestratíte žiadne vybavenie, a to aj pri uponáhľanom prehľadávaniu obsahu. V prípade potreby nie je problém istiace popruhy odňať. Funkciu využijete hlavne v situáciách, keď niečo potrebujete rýchlo nájsť a nechcete riskovať, že sa vám v zhone obsah batohu vysype. Okrem toho možno hlavné vrecko uzamknúť pomocou praktického zámku. Šetrí váš čas Ďalšia funkcia, ktorá spríjemňuje prácu s batohom v časovom strese, sú magnetické klapky , vďaka ktorým možno vrecko batohu veľmi rýchlo zavrieť aj v prípade, že nemáte dostatok času pre zapnutie hlavného zipsu. Magnetické klapky spoľahlivo zaistí vrecko batohu pred otvorením a stratou jeho obsahu. Všetko na svojom mieste Batoh je vybavený jedným veľkým vreckom, ktoré je vo vnútri doplnené o ďalšie menšie vrecká pre pohodlnú organizáciu vybavenia. Batoh disponuje sieťovaným vreckom, ktoré je ideálne pre uskladnenie elektroniky, tabletov, malých laptopov pod. Užívatelia určite ocenia tiež ľahko prístupné bočné vrecká , priestranné vrecko na fľašu alebo mediálny port pre slúchadlá či dobíjacie káble. Bezpečné miesto pre zbraň Keďže sa jedná o taktický batoh, nesmie chýbať miesto na bezpečné uchovávanie zbrane. Zadná časť batohu disponuje skrytým zbraňovým vreckom, ktoré je doplnené o bezpečnostnú poistku. Vrecko ide rozopnúť z oboch strán, takže minimalizuje čas potrebný na vytiahnutie zbrane a jej efektívnemu využitiu.
Ďalšie produkty od výrobcu Maxpedition®
Ďalšie produkty v kategórii Batohy