Batoh Halifax Medium Direct Action® – Multicam® (Farba: Multicam®)
Krátky popis Diskontná produkt Batoh Halifax Medium Direct Action® – Multicam® (Farba: Multicam®) od výrobca Direct Action® (Helikon-Tex®) u nás nájdete zľavnený za 260 €
Direct Action® (Helikon-Tex®)
EAN 5908218739512
Modulárny batoh novej generácie Batoh Halifax Medium Direct Action® patrí medzi vysoko kvalitné produkty, na ktorých dizajne sa podieľali samotní operátori elitných vojenských jednotiek. Jedná sa o taktický batoh, ktorý spĺňa najvyššie požiadavky armádnych príslušníkov. Batoh Halifax Medium je praktický ruksak strednej veľkosti , ktorý si vďaka modulárnemu systému môžete upraviť presne podľa seba. Komfort na prvom mieste Vysoko odolné ramenné popruhy perfektne rozloží váhu všetkého uloženého vybavenia. Popruhy sú plne nastaviteľné , takže si ich veľkosť upravíte na mieru. Popruhy sú navyše doplnené o MOLLE väzbu , ktorá vám umožňuje pripevniť na popruhy ďalšie potrebné vybavenie. Do mesta aj do vzduchu V rámci celého batohu sú všetky MOLLE väzby vyvedené v laser-cut prevedeniu, ktoré je oproti klasickej MOLLE väzbe subtílnejšie a menej nápadné. S týmto taktickým batohom tak nebudete budiť nechcenú pozornosť ani v preplnených uliciach veľkomesta. Vďaka zosilnenej vysoko odolnej konštrukcii , prídavným popruhom a kotviacim bodom na stranách je možné batoh využiť tiež pri parašutistických misiách. Kompletné MOLLE pokrytie Hrudný a bedrový pás sa zapína pomocou odolnej rýchloupínacej spony. Bedrový pás je rovnako ako väčšina batohu doplnený o prídavnú MOLLE väzbu. V prípade, že bedrový pás nebudete využívať, nie je problém ho uložiť do špeciálnych bočných vreciek. Máte tak široké možnosti v oblasti individuálnych úprav v kombinácii s ďalším MOLLE kompatibilným príslušenstvom. Najväčšia plocha s MOLLE väzbami sa nachádza na bokoch a zadnej strane batohu. Ponúka sa tak veľa miest, ktoré môžete doplniť o ďalšie vybavení. Upravte si podľa seba Chrbát batohu možno doplniť o prídavné polstrovanie , ktoré je súčasťou batohu. Ľahko tak zvýšite komfort ak viete, že budete prenášať ťažšie vybavenia. Na pripevnenie slúžia dva VELCRO pásy na zadnej strane batohu. Veľkosť batohu možno v prípade potreby zväčšiť alebo zmenšiť. Bočné časti batohu sú vybavené kompresnými popruhmi , ktorými možno batoh "zmrštiť" do kompaktnejšieho tvaru a pevne tak zaistiť uložené vybavenie. Boky batohu sú doplnené o dve vrecká pre transport fliaš. Modulárny úložný prostor Batoh sa zapína pomocou dvojcestného zipsu , ktorý je umiestnený po celom obvode, takže umožňuje plné roztvorenie na dve polovice. Jednoducho tak získate prístup k všetkému uloženému vybaveniu. Zadná časť vnútornej komory je doplnená o MOLLE väzbu, vďaka ktorej si môžete vnútorné priestory batohu zorganizovať podľa individuálnych potrieb. Priestor za panelom s MOLLE väzbou disponuje špeciálnym vreckom pre uloženie hydratačného vaku. Vrchná časť batohu ponúka dve menšie vrecká vyplnené mäkkým velúrom. Vrecká tak skvele poslúžia k transportu krehkého vybavenia, elektroniky alebo optiky. Vrchná časť batohu je z vonkajšej strany doplnená o VELCRO panel pre umiestnenie nášivky, domovenky alebo identifikačných údajov.
Ďalšie produkty od výrobcu Direct Action® (Helikon-Tex®)
Ďalšie produkty v kategórii Batohy