Bunda G-LOFT® ISG 2.0 Carinthia® – Navy Blue (Farba: Navy Blue, Veľkosť: XXL)
Krátky popis Vo zľave produkt Bunda G-LOFT® ISG 2.0 Carinthia® – Navy Blue (Farba: Navy Blue, Veľkosť: XXL) od výrobca Carinthia® u nás nájdete lacno za 354 €
Carinthia®
G-Loft ISG 2. 0 je nová verzia multifunkčnej bundy Carinthia. Tento hybridný model bol navrhnutý na základe špecifických požiadaviek príslušníkov uniformovaných zložiek. Moderná konštrukcia Hybridný dizajn je tvorený kombináciou zateplenej a softshellovej bundy. Hruď a chrbát sú vyrobené z polyamidu so syntetickou výplňou G-Loft , ktorá je ľahká, veľmi dobre izoluje a zachováva si svoje vlastnosti aj za mokra. V oblasti rukávov izolácia nie je použitá, pretože dynamický pohyb môže spôsobiť zbytočnú akumuláciu tepla a tým zhoršiť pohodlie. Preto sú zvyšné prvky novej bundy vyrobené z trojvrstvového GORE Softshell , ktorý je navrhnutý tak, aby dýchal a zároveň chránil pred dažďom a vetrom. V oblasti ramien sú panely z odolného materiálu , ktoré chránia bundu pred poškodením pri dlhodobom nosení batohu. Dostatok vreciek ISG 2. 0 má dve priestranné vrecká na ruky s hrejivou podšívkou, ktoré nájdete v dolnej časti. Na pažiach sú dve menšie vrecká na zips, vhodné na uloženie dokladov alebo mobilného telefónu. Okrem toho nájdete na vnútornej podšívke dve otvorené vrecká , ideálne pre uloženie čiapky alebo rukavíc. Bunda má tiež dva vodeodolné bočné zipsy , ktoré sa používajú na termoreguláciu a umožňujú tiež prístup do vnútorných vreciek. G-Loft ISG 2. 0 má rovnako ako predchádzajúci model veľkú a nastaviteľnú kapucňu , ktorú možno v prípade potreby rýchlo zložiť. Špičková izolácia Revolučná výplň G-LOFT spĺňa tie najvyššie požiadavky na izolačný materiál. Kombinuje výhody prírodného peria s odolnosťou syntetických vlákien. Vďaka dokonalému "loftu" sa izolácia G-LOFT aj po častom praní a nosení v najnáročnejších podmienkach vždy vráti do svojej jedinečne hrejivej pôvodnej formy.
Ďalšie produkty od výrobcu Carinthia®
Ďalšie produkty v kategórii Bundy