Držiak Smart-Fit AR15 Real Avid® (Farba: Červená / sivá)
Krátky popis Exkluzívne produkt Držiak Smart-Fit AR15 Real Avid® (Farba: Červená / sivá) od výrobca Real Avid® u nás nájdete najlacnejšie za 57 €
Real Avid®
EAN 813119012488
Uľahčite si prácu Držiak Smart-Fit AR15 Real Avid ® je ideálnym riešením pre ľahké a bezpečné zaistenie lower reciever pušky AR15 vo zveráku. Držiak vám znateľne uľahčí prácu pri vykonávaní potrebných úprav na loweru vašej zbrane. Držiak stačí vložiť do zásobníkovej šachty. Práve umiestnenie držiaka v zásobníkové šachte zaručuje, že bude zabezpečenie zbrane stabilný a držiak nepoškodí vnútorné súčiastky zbrane. Moderné riešenia Akonáhle vložíte držiak do zásobníkovej šachty, stačí otočiť rozpínacím mechanizmom , vďaka ktorému sa držiak v šachte roztiahne. Máte tak istotu, že sa nepohne ani o milimeter. V prípade potreby možno lower na držiak pripevniť hore nohami. Ľahko sa tak dostanete k spodným komponentom zbrane. Držiak je vyrobený z odolných materiálov , vďaka ktorým sa držiak vo zveráku ani nehne. Balenie navyše obsahuje praktický držiak otvoreného upperu pre ľahšie čistenie.
Ďalšie produkty od výrobcu Real Avid®
Ďalšie produkty v kategórii Zbrane