Logo Logo
Energy nápoj Strong Apple 250 ml HELL® (Farba: Viacfarebná)
Krátky popis Vo zľave produkt Energy nápoj Strong Apple 250 ml HELL® (Farba: Viacfarebná) od výrobca Hell Energy® u nás nájdete takmer zadarmo za 1 €
Obvyklá cena
Výrobca/Značka
Hell Energy®
Hodnotenie
Energy nápoj Strong Apple 250 ml maďarskej značky HELL Energy, to je osviežujúca chuť a sú to tiež vysoko kvalitné ingrediencie. Patrí k najobľúbenejším energetickým nápojom, ktorý obsahuje o 20% viac kofeínu, než je obvyklý obsah 32 miligramov na 100 mililitrov nápoja. Poskytne vám tak ďalšiu podporu! Tento energy drink nielen stimuluje, ale vďaka príchuti jabĺk a ovocných zmesí je tiež chutný. Ako ten klasický obsahuje vitamín B hneď v 5 druhoch. Všetko je bez konzervačných látok. Je to perfektná voľba, ak potrebujete nabrať trochu občerstvujúcej energie , napríklad na ďalšiu cestu pri turistike, je jedno, či pri tej pešej, alebo pri tej na bicykli. Skupina vitamínov B B2 - Riboflavín pomáha udržiavať zdravé videnie B3 - Niacín pomáha udržiavať zdravú pokožku B5 - Kyselina pantoténová podporuje duševný výkon B6 - Vitamín B6 pomáha znižovať únavu a vyčerpanie B12 - Vitamín B12 podporuje metabolické procesy produkujúce energiu.
Dostupnosť skladom
Ďalšie produkty od výrobcu Hell Energy®
Ďalšie produkty v kategórii Energetické nápoje