Logo Logo
Energy nápoj Strong Red Grape 250 ml HELL® (Farba: Viacfarebná)
Krátky popis Exkluzívne produkt Energy nápoj Strong Red Grape 250 ml HELL® (Farba: Viacfarebná) od výrobca Hell Energy® u nás nájdete takmer zadarmo za 1 €
Obvyklá cena
Výrobca/Značka
Hell Energy®
Hodnotenie
Energy nápoj Strong Red Grape 250 ml maďarskej značky HELL Energy, to je osviežujúca chuť a sú to tiež vysoko kvalitné ingrediencie. Ide o prvého člena produktového radu Strong a prvýkrát sa objavil na maďarskom trhu v roku 2011. Obsahuje o 20% viac kofeínu, než je obvyklý obsah 32 miligramov na 100 mililitrov nápoja. Poskytne vám tak ďalšiu podporu! Tento energy drink nielen stimuluje, ale vďaka príchuti červeného grepu je tiež chutný. Ako ten klasický obsahuje vitamín B hneď v 5 druhoch. Všetko je bez konzervačných látok. Je to perfektná voľba, ak potrebujete nabrať trochu občerstvujúcej energie , napríklad na ďalšiu cestu pri turistike, je jedno, či pri tej pešej, alebo pri tej na bicykli. Je tu, aby vám pomohol, kedykoľvek pomoc potrebujete. Skupina vitamínov B B2 - Riboflavín pomáha udržiavať zdravé videnie B3 - Niacín pomáha udržiavať zdravú pokožku B5 - Kyselina pantoténová podporuje duševný výkon B6 - Vitamín B6 pomáha znižovať únavu a vyčerpanie B12 - Vitamín B12 podporuje metabolické procesy produkujúce energiu.
Dostupnosť skladom
Ďalšie produkty od výrobcu Hell Energy®
Ďalšie produkty v kategórii Energetické nápoje