Nerezová vákuová termoska Sculptor ESBIT® 1 l (Farba: Čierna)
Krátky popis Dizajnový produkt Nerezová vákuová termoska Sculptor ESBIT® 1 l (Farba: Čierna) od výrobca Esbit® u nás nájdete takmer zadarmo za 40 €
Esbit®
Robustná nerezová termoska ESBIT Sculptor s objemom 1l je ideálna pre každého, kto si chce dopriať teplé nápoje za akýchkoľvek podmienok. Bude skvelým doplnkom pre použitie na lyžiach, na výlete, pri táborení alebo v zamestnaní. Praktická a výkonná Táto odolná nerezová termoska bola navrhnutá tak, aby vďaka dvom stenám, medzi ktorými je vákuum, udržiavala tekutiny po dlhú dobu teplé. Môžete ju naplniť kávou, čajom, vareným vínom alebo trebárs len vriacou vodou pre zaliatie instantných pokrmov. Robustné telo termosky je opatrené čiernym práškovým lakovaním, ktoré zaisťuje príjemný protišmykový úchop. Obzvlášť praktické je viečko, ktoré je na rozdiel od mnohých konkurenčných výrobkov možné rozložiť na dve šálky. Jeden s objemom cca. 285 ml a druhý cca. 154 ml. Samotný uzáver termosky sa veľmi ľahko ovláda. Ide o tzv. systém twist & pour. Jednoducho len pootočíte a nalievate. Vďaka absencii pružinového mačkacího uzáveru sa tiež tento systém veľmi ľahko čistí. Všetky materiály použité na termoske zodpovedajú najvyšším hygienickým normám pre styk s potravinami, sú BPA Free a neobsahujú ftaláty. Izolačné vlastnosti: Teplota tekutiny pri plnení 98 °C, teplota okolia: 20 °C ± 2 °C Uchová teplotu po 6 hodinách: cca. 85 °C, po 12 hodinách: cca. 75 °C, po 24 hodinách: 60 °C.
Ďalšie produkty od výrobcu Esbit®
Ďalšie produkty v kategórii Termosky na pitie