Krátky popis Dizajnový produkt Nohavice Operator Combat MK.II Clawgear® – Solid Rock (Farba: Solid Rock, Veľkosť: 29/34) od výrobca Clawgear® u nás nájdete takmer zadarmo za 120 €.
Clawgear®
EAN 9010109291736
Nohavice Mk. II Operator Combat sú výsledkom úzkej spolupráce s rôznymi operátormi špeciálnych jednotiek a kladú dôraz na inovatívny strih a všestrannosť. Pridanie elastických prvkov značne prevyšuje požiadavky na mobilitu nositeľa a pohyb v nohaviciach je neuveriteľne plynulý a hladký. Nohavice majú mnoho osvedčených funkcií , ako je systém nastavenia obvodu pásu alebo kolená s vnútorným nastavením výšky, ale aj mnoho novo vyvinutých prvkov , ako sú integrované elastické oblasti, vylepšený koncept vreciek a úplne nový spôsob ušitia. Sú to skrátka ľahké a prispôsobivé nohavice určené pre súčasných moderných bojovníkov. Vďaka výbornému strihu a vynikajúcej odolnosti sú vhodné ako pre bojové úlohy, tak pre každodenné nosenie. Nohavice perfektne sadnú. Zapínanie a pás Hlavné zapínanie nohavíc je uprostred na kvalitný a odolný YKK zips a na 1 gombík hore. Po zapnutí gombík istí ešte prekryv zapnutý na suchý zips. Nohavice sú v páse osadené pevnými a dostatočne širokými prievlakmi a pojmú teda aj široký služobný opasok. Obvod pása je ľahko nastaviteľný vďaka elastickým pásikom so suchým zipsom umiestneným na zadnej strane, ktoré zaisťujú ešte väčšie pohodlie a prispôsobujú sa pohybom tela. Kolená Nohavice sú osadené vložnými vreckami na chrániče kolien , ktoré pojmú širokú škálu chráničov kolien rôznych značiek, napríklad tieto značky Clawgear. Vo vreckách sú tiež gombíkové dierky na upevnenie vrchnej časti chrániča k tej spodnej, vložené vo vnútri vrecka. Kolená nohavíc sú vyhotovené z elastickej zmesi polyamidu, ktorá je navyše vodoodpudivá. Výška kolien sa dá nastaviť pomocou vnútorných elastických šnúrok s brzdou. Odolnosť a kvalita Nohavice majú pre vysokú odolnosť trojito prešité hlavné švy a majú osadené kvalitné a odolné YKK zipsy na stehenných vreckách s tiahlami osadenými látkovým úchopom pre jednoduché otváranie. Nohavice majú nastaviteľné konce nohavíc , respektíve zapínanie na bočný zvislý zips, čo umožní pevné utesnenie okolo topánok, ale aj voľnejšie nosenie. Vpredu je navyše háčik na prichytenie k šnúrkam obuvi , čo predíde nežiaducemu vyťahovaniu nohavíc. Úložné možnosti Nohavice majú 2 hlboké vrecká s horným otvoreným vstupom z boku (na ruky, na kľúče, na vreckovku, na zatvárací nôž a podobne). Obe vrecká majú zvonku na okrajoch podšitie druhou vrstvou látky pre väčšiu odolnosť pri uchyteniu klipu noža či inej výbavy. Na prednej strane nohavíc, na opaskových prievlakoch, sú 2 "D" krúžky (na každej strane 1) na zavesenie kľúčov a drobných predmetov. Nohavice majú osadené 2 úložné stehenné vrecká s horným vstupom zapínaným na zips kryté chlopňou. Vnútri stehenných vreciek nájdeme kasu na zásobník. Úložný priestor nohavíc bol tiež rozš&iac.
Ďalšie produkty od výrobcu Clawgear®
Ďalšie produkty v kategórii Taktické nohavice