Nôž s pevnou čepeľou M200 HT ANV® (Farba: Čierna)
Krátky popis Unikátny produkt Nôž s pevnou čepeľou M200 HT ANV® (Farba: Čierna) od výrobca ANV Knives® u nás nájdete najlacnejšie za 272 €
ANV Knives®
EAN 8594194201043
Spoľahlivý nôž pre každú situáciu Nôž s pevnou čepeľou M200 HT ANV® vychádza zo spolupráce firiem Acta non verba a Hardtask training. Jedná sa o taktický nôž, ktorý možno využiť nielen ako nôž každodennej potreby, ale v prípade núdze spĺňa tiež požiadavky obranného noža. Nôž bol designovaný s ohľadom na maximálnu spoľahlivosť a ergonómiu. Univerzálna a odolná čepeľ Čepeľ noža je vyvedená v tvare Light recurve , vďaka ktorej nôž využijete v akejkoľvek situácii. Tvar čepele navyše uľahčuje rezanie bez podložky, takže nie je problém rezať laná alebo ľahko orezávať drevo. Skvele tak funguje kedykoľvek, kedy čepeľ noža nereže proti pevnému podkladu. Čepeľ je naviac ošetrená ochrannou vrstvou DLC , ktorá zaisťuje vysokú mechanickú odolnosť a minimalizuje prípadné odlesky čepele. Vďaka DLC vrstve sa na čepeli toľko nedržia nečistoty a čepeľ je ochránená pred koróziou. Ergonómia a spoľahlivý úchop Pre perfektný úchop a ochranu pred porezaním je rukoväť vylepšená o výsek pre ukazovák. Nôž sa tak skvele drží aj pri reverznom úchope, kedy do priehlbiny zapadne malíčok. Stabilitu úchopu potom ešte zvyšuje vrúbkovanie na hornej strane čepele pre umiestnenie a fixáciu palca. Úchop tak môžete prispôsobiť konkrétnej aktivite, ktorú s nožom zrovna vykonávate. Na rukoväti nemôže chýbať ani otvor pre upevnenie šnúry. Tú využijete hlavne pri hrubšej práci napr. sekanie, pri ktorom by vám nôž mohol vypadnúť z ruky. Praktické využitie V mieste kde, prechádza črienka do čepele, nájdete priestor pre použitie firesteelu. Nenájdete ho tak na vrchnej strane čepele, kde by mohli ostré hrany znepríjemňovať jemnú prácu, pri ktorej je potrebné držať nôž za vrchnú časť čepele. Zároveň pri škrtaniu nemusíte otáčať čepeľ noža smerom k sebe. Odolnosť na prvom mieste Čepeľ je veľmi odolná a húževnatá , takže sa nemusíte "brzdiť" ani pri hrubšom zaobchádzaní. Odolné sú tiež 3D frézované črienky , ktoré sú vyrobené z materiálu G10. Vďaka veľkosti 265mm je nôž univerzálny pre takmer akúkoľvek prácu. Ide tak o ideálny nôž pre každého, kto hľadá odolný, spoľahlivý a univerzálny nôž s pevnou čepeľou. Kydexové puzdro Súčasťou noža je tiež praktické samosvorné kydexové puzdro , ktoré je rovnako ako zvyšok noža veľmi odolné a umožňuje jednoducho upevniť puzdro na opasok. Nosenie noža je tak maximálne pohodlné a môžete sa spoľahnúť na to, že nôž budete mať vždy pri sebe. V prípade potreby nie je problém puzdro upraviť tak, aby ste ho mohli pripevniť na MOLLE väzbu.
Ďalšie produkty od výrobcu ANV Knives®
Ďalšie produkty v kategórii Nože