Ohrievač chodidiel ThermoPad® (Farba: Viacfarebná, Veľkosť: 43-46)
Krátky popis Neodolateľný produkt Ohrievač chodidiel ThermoPad® (Farba: Viacfarebná, Veľkosť: 43-46) od výrobca ThermoPad® u nás nájdete po zľave za 4 €
ThermoPad®
Ohrievač chodidiel ThermoPad® je produktom, ktorý bezpochyby ocení každý vášnivý lyžiar. Či už sa chystáte na prvé hodiny na lyžiach alebo patríte medzi ostrieľaných zjazdárov, nohy v teple urobia každý deň na svahu ešte lepším. Ohrievač má navyše podobu vložiek do topánok , použitie je preto naozaj jednoduché - stačí ho do obuvi jednoducho vložiť. Vďaka rôznym veľkostiam si navyše prídete na svoje, či nosíte veľkosť 36, alebo 43. Vložky potom vytvárajú príjemné teplo až po dobu 8 hodín. Produkt sa aktivuje jednoduchým kontaktom so vzduchom , stačí ho teda len vybrať z obalu a vložiť do topánky. Ohrievač je však určený na jednorazové použitie , nie je preto možné ho využívať opakovane.
Ďalšie produkty od výrobcu ThermoPad®
Ďalšie produkty v kategórii Ohrievače