Logo Logo
Okuliare Fives Squared® SI Oakley® – Black Iridium, Desolve Bare Camo (Farba: Desolve Bare Camo, Šošovky: Black Iridium)
Okuliare Fives Squared® SI Oakley® – Black Iridium, Desolve Bare Camo (Farba: Desolve Bare Camo, Šošovky: Black Iridium)
Krátky popis Vo zľave produkt Okuliare Fives Squared® SI Oakley® – Black Iridium, Desolve Bare Camo (Farba: Desolve Bare Camo, Šošovky: Black Iridium) od výrobca Oakley® u nás nájdete takmer zadarmo za 150 €
Obvyklá cena
  • 150
Výrobca/Značka
Oakley®
Hodnotenie
Moderné slnečné okuliare Okuliare Fives Squared ® SI Oakley ® sú slnečné okuliare z produkcie osvedčenej americkej firmy Oakley ®. Vďaka čistému obrazu bez skreslenia sú vhodné nielen pre celodenné nosenie, ale aj pre pre športových strelcov, profesionálnych vojakov, ale aj amatérskych nadšencov do streleckých aktivít. Kvalita na prvom mieste Okuliare sú konštruované tak, aby na tvári perfektne sedeli a zostali na svojom mieste aj pri náročných fyzických aktivitách, behu alebo taktických presunoch. Okuliare využívajú technológiu High Definition Optics ® , vďaka ktorej nedeformujú zorné pole a zaisťujú tak čistý obraz bez skreslenia. High Definition Optics ® High Definition Optics ® je súbor optických technológií, ktoré zaručujú najlepšiu možnú ostrosť a čistotu obrazu. Technológia navyše účinne blokuje UV žiarenie. Využíva totiž materiálu Plutonite ® , ktorý blokuje 100 % všetkých lúčov. Ochrana pred UV žiarením je u tradičných okuliarov často zaistená iba tenkou ochrannou vrstvou na povrchu skla. Na rozdiel od tradičných okuliarov je ale u okuliarov Fives Squared ® ochranná zložka priamo súčasťou materiálu použitého pri výrobe skiel. Čistý a jasný obraz Vďaka HDO ® majú oči možnosť vyslať do mozgu informácie o polohe predmetov vo vašom zornom poli bez akéhokoľvek skreslenia. Bežné sklá okuliarov totiž často skresľujú to, čo vidíte, pretože obraz pred vami zväčšujú. Vďaka HDO ® technológii, ktorá neskresľuje, tak máte úplnú istotu, že svet okolo vás vnímate v tej najčistejšej možnej podobe. HDO ® eliminuje rozmazanie predmetov v pohybe. Sklá sú špeciálne zakrivené tak, aby zabezpečovali lepšiu ochranu očí z bočnej a hornej strany. Odolné materiály Sklá sú veľmi odolné proti mechanickému poškodeniu a spĺňajú vysoké štandardy American National Standards. Okuliare vydržia aj pád z výšky a sú odolné voči menším predmetom letiacim vysokou rýchlosťou. Rám je vyrobený z odolného O-Matter™ materiálu, ktorý je aj napriek vysokej odolnosti veľmi ľahký , takže sú okuliare pohodlné aj pri dlhodobom (celodennom) nosení. Spoľahlivo sedia za každej situácie Okuliare disponujú patentovaným systémom Three-point Fit. Ten zaisťuje, že okuliare na tvári sedia iba na troch bodoch. Okuliare držia na chrbte nosa a bokoch hlavy. Tento systém zaručuje, že vás okuliare nebudú tlačiť v oblasti uší a držia bezpečne na svojom mieste v akejkoľvek situácii. Do každého prostredia Okuliare zaisťujú ideálny kontrast pri pozorovaní cieľov vyrobených z najrôznejších materiálov. Bez problému a akéhokoľvek skreslenia tak uvidíte akékoľvek ciele, či už ide o kartónové, papierové alebo kovové terče. Okuliare spoľahlivo fungujú aj v zhoršených svetelných podmienkach a šere. Šošovky sú designované tak, aby stopercentne plnili svoju funkciu nielen na strelniciach, ale aj v zalesnenom prostredí.
Dostupnosť skladom
Ďalšie produkty od výrobcu Oakley®
Ďalšie produkty v kategórii Slnečné okuliare