Krátky popis Kvalitný a lacný produkt Opasok Tactical Belt PT4 Templar’s Gear® – Multicam® Black (Farba: Multicam® Black, Veľkosť: M) od výrobca Templar’s Gear u nás nájdete v akcii za 47 €.
Templar’s Gear
Opasok Tactical Belt PT4 Templar's Gear® je vonkajší pás navrhnutý pre pohodlné nosenie zbraní, zásobníkov a ďalšieho vybavenia. Pýši sa nízkou hmotnosťou, odolným materiálom (vonkajšia časť je vyrobená z odolného laminátu Cordura 500D ) a tiež veľkým množstvom priestoru pre upevnenie ďalšieho vybavenia - lasercut MOLLE sa nachádza v podstate po celej šírke pásu. Je však potrebné spomenúť, že sa jedná o vonkajší pás - pri použití sa bohužiaľ nezaobídeme bez vnútorného pásu , ktorý však nie je súčasťou balenia. Pás je však možné využiť s akýmkoľvek vnútorným pásom so šírkou 3,8 až 5 centimetrov. Očká pre pripevnenie nosného systému Tento vonkajší pás je anatomicky tvarovaný a nijako teda nebráni mobilite - rozhodne vám teda nebude zavadzať pri kľačaniu, ohýbaniu a inom pohybu. Tiež je samozrejme možné k nemu pripevniť nosný systém - k tomu potom slúžia 4 pevné očká, ktoré sú rozmiestnené po obvode. Pás je vyrábaný v rôznych veľkostiach, na svoje si tak príde každá postava. Benefity, o ktorých musíte vedieť: vonkajší pásik navrhnutý pre pohodlné nosenie zbraní, zásobníkov či iného potrebného vybavenia nízka hmotnosť vyrobené z odolného materiálu - na vonkajšej strane sa nachádza odolný laminát Corduda 500D dizajn umožňuje nechať na niektorých miestach vnútorný pás na povrchu - to sa hodí napríklad pre pripevnenie puzdier na opasok lasercut MOLLE pre upevnenie ďalšieho MOLLE kompatibilného vybavenia odnímateľné polstrovanie 4 pútka pre pripevnenie nosného systému tvar prispôsobený pre podporu mobility - pásik neprekáža pri kľačaniu, ohýbaniu a podobne 4 protišmykové nášivky ľahká konštrukcia vyrobené v EU možno použiť len s vnútorným pásom - nie je súčasťou balenia!.
Ďalšie produkty od výrobcu Templar’s Gear
Ďalšie produkty v kategórii Taktické a bojové opasky