Krátky popis Neodolateľný produkt Slnečné okuliare Aspect Captivate Wiley X® (Farba: Čierna, Šošovky: Captivate bronzové polarizované) od výrobca Wiley X® u nás nájdete najlacnejšie za 198 €
Wiley X®
Slnečné okuliare Aspect Captivate Wiley X ® budú ideálnou voľbou pre všetkých, ktorí hľadajú účinnú ochranu zraku aj v extrémnejších podmienkach. Tieto okuliare sú vhodné do jasných podmienok, rovnako tak však skvele poslúžia aj v dňoch, kedy bude oblačno. Vďaka polarizačným šošovkám sa navyše nemusíte báť oslnenia, čo iste ocenia nadšení turisti (oslnenie spôsobené odrazom od vodnej plochy bude minulosťou) či rybári (okuliare sú vhodné najmä pri rybolove v plytkej vode, zlepšujú však videnie aj v braktickej vode). Vďaka modernej technológii CAPTIVATE zlepšujú šošovky ostrosť videnia a zároveň aj vnímanie farieb. Princíp tejto technológie spočíva v oddelení farebných prechodov medzi rôznymi farbami. To vedie k zvýšeniu kontrastu a ostrosti detailu. Priepustnosť svetla šošoviek potom činí 13 %. Dôraz však kládli výrobcovia tiež na pohodlie pri nosení a dizajn. Okuliare tak predstavujú štýlový doplnok, ktorý je pohodlný na nosenie - o to sa postarajú napríklad gumové špičky nožičiek. Tu je pre vás prehľadná tabuľka šošoviek Wiley X.
Ďalšie produkty od výrobcu Wiley X®
Ďalšie produkty v kategórii Polarizačné okuliare