Krátky popis Vo zľave produkt Slnečné okuliare Boss Captivate Wiley X® (Farba: Čierna, Šošovky: Captivate modré polarizované) od výrobca Wiley X® u nás nájdete v akcii za 208 €
Wiley X®
Slnečné okuliare Boss Captivate Wiley X ® sú funkčným, ale zároveň trendy a pohodlným doplnkom, ktorý je vhodný ako pre outdoorové aktivity, tak pre hlbinný rybolov či bežné denné nosenie. Svetelná priepustnosť týchto okuliarov je asi 10 % (+/- 3 %), ich použitie je vhodné vo veľmi jasných svetelných podmienkach (intenzívne slnko). Okuliare majú flexibilný rám s odnímateľným penovým tesnením (Facial Cavity™ Seal), farba šošovky je sivá. Vďaka modernej technológii CAPTIVATE okuliare ešte viac zdokonaľujú ostrosť , okrem toho majú ale ešte ďalšie výhody. Znižujú odraz modrého svetla od vody, zároveň tiež vyrovnávajú spektrum viditeľného svetla. Vylepšujú tiež zelenú farbu a znižujú oslnenie na reflexných povrchoch. Súčasťou balenia je aj obal na okuliare a praktické puzdro , ktoré vaše okuliare ochráni pred poškriabaním a zároveň zjednoduší skladovanie. Tu je pre vás prehľadná tabuľka šošoviek Wiley X.
Ďalšie produkty od výrobcu Wiley X®
Ďalšie produkty v kategórii Slnečné okuliare