Krátky popis Unikátny produkt Slnečné okuliare Gravity Wiley X® – Dymovo sivé, Čierna (Farba: Čierna, Šošovky: Dymovo sivé) od výrobca Wiley X® u nás nájdete v zľave za 124 €
Wiley X®
Slnečné okuliare Gravity Wiley X ® budú tým pravým pre všetkých, ktorí dávajú prednosť športovému dizajnu. Okuliare majú odolný a pevný nylonový rám Triloid™, k nemu je upevnené odnímateľné penové polstrovanie. Výrazná čierna farba rámu potom zvýrazňuje detaily, ktoré sa v danej oblasti nachádzajú. Okuliare sú certifikované podľa európskej bezpečnostnej normy EN. 166. Jedná sa o polarizačné okuliare - to sa hodí napríklad v prípade, že sa budete pohybovať v okolí vodných plôch - vodná hladina v kombinácii s dorážajúcim svetlom totiž môže ľahko oslňovať. Ďalším plusom je potom optimálne videnie takmer za každého počasia vďaka pôsobivému kontrastu. Tu je pre Vás prehľadná tabuľka šošoviek Wiley X.
Ďalšie produkty od výrobcu Wiley X®
Ďalšie produkty v kategórii Polarizačné okuliare