Slnečné okuliare Kingpin Wiley X® (Farba: Čierna, Šošovky: Modré polarizované)
Krátky popis Vo zľave produkt Slnečné okuliare Kingpin Wiley X® (Farba: Čierna, Šošovky: Modré polarizované) od výrobca Wiley X® u nás nájdete po zľave za 166 €
Wiley X®
Slnečné okuliare Kingpin Wiley X ® predstavujú polarizačné okuliare vhodné pre všetkých, ktorí túžia po kvalitnej ochrane očí, zároveň si však potrpia na dizajn. Vďaka svojim vlastnostiam sa môže jednať napríklad o milovníkov outdooru či nadšencov do vodných športov. Veľkou výhodou týchto okuliarov je totiž fakt, že uľahčujú videnie do vody a znižujú oslnenie. Šošovky týchto okuliarov sú vyrobené z odolného polykarbonátu s hydrofóbnym a antireflexným povlakom. Zároveň môžete počítať tiež so špeciálnou vrstvou, ktorá chráni sklá pred poškriabaním. Okuliare zároveň chránia oči pred únavou, zvyšujú kontrast a zlepšujú ostrosť kontúr. Ponúkajú tiež 100% ochranu pred UV žiarením. Sú vhodné pre použitie za jasných svetelných podmienok. Tu je pre Vás prehľadná tabuľka šošoviek Wiley X.
Ďalšie produkty od výrobcu Wiley X®
Ďalšie produkty v kategórii Slnečné okuliare