Sluneční brýle Wiley X® Omega – Černá (Farba: Čierna, Šošovky: Dymovo sivé)
Krátky popis Diskontná produkt Sluneční brýle Wiley X® Omega – Černá (Farba: Čierna, Šošovky: Dymovo sivé) od výrobca Wiley X® u nás nájdete lacno za 114 €
Wiley X®
Slnečné okuliare Omega od WileyX sú skvelou voľbou pre každodenné použitie. Vďaka výborným ochranným vlastnostiam, komfortnému noseniu a decentnému rámčeku si ich obľúbilo široké spektrum užívateľov. Dokonalá ochrana Okuliare sú konštruované tak, aby zrak chránili nielen pred škodlivým žiarením , ale dokonale chránia vaše oči aj pred mechanickým poranením. Sú dôkladne testované podľa štandardov ANSI a normy EN 166. Pri jednom z testov musia napríklad odolať nárazu oceľovej guľôčky o veľkosti 6 mm a hmotnosti 0,86 g vystrelenej rýchlosťou 162 km/h. Šošovka musí ostať nerozbitá a pevne zasadená v nepoškodenom ráme okuliarov. Modré zrkadlové šošovky Emerald Amber sú žlto - jantárovo sfarbené šošovky pod smaragdovým viacvrstvovým zrkadlovým povrchom. Umožňujú univerzálne použitie, zjasňujú ostrosť videnia a poskytujú očiam úľavu a odpočinok v priebehu celého dňa. Zosilňujú farebný kontrast, redukujú oslňujúce odlesky a prispievajú k dosiahnutiu vysokého vizuálneho rozlíšenia bez skreslenia farieb, a to všetko za akýchkoľvek svetelných podmienok. Polarizačný filter uľahčuje videnie do vody, na vode aj na snehu, a preto sú šošovky vhodné nielen pre outdoor, ale aj pre vodné a zimné športy. Vďaka vrstveniu pomocou technológie T-Shell je šošovka maximálne odolná a na povrchu má úpravu, ktorá bráni jej poškriabaniu. Hydrofóbna úprava skiel odpudzuje vodu. UV filter kategórie 3 pohlcuje 100 % škodlivého slnečného UVA a UVB žiarenia a skla disponujú svetelnou priepustnosťou 18 %. Platinovo zelené zrkadlové šošovky sú viacvrstvové sklá so zrkadlovou úpravou Z-oxide. Zaisťujú 100% ochranu pred UVA a UVB žiarením, sú vybavené UV filtrom kategórie 3 a ponúkajú svetelnú priepustnosť 14 %, znižujú až eliminujú oslňujúce svetelné odlesky a neskresľujú farby. Preto sú optimálne za jasných až oslňujúcich svetelných podmienok. Polarizačný filter uľahčuje videnie do vody, na vode aj na snehu a preto sú šošovky vhodné nielen pre outdoor, ale aj pre vodné a zimné športy. Vďaka vrstveniu pomocou technológie T-Shell je šošovka maximálne odolná a na povrchu má úpravu, ktorá bráni jej poškriabaniu. Hydrofóbna úprava skiel odpudzuje vodu. Tu je pre vás prehľadná srovnávacia tabuľka šošoviek Wiley X.
Ďalšie produkty od výrobcu Wiley X®
Ďalšie produkty v kategórii Polarizačné okuliare