Sluneční brýle Wiley X® Valor – Černá (Farba: Čierna, Šošovky: Dymovo sivé)
Krátky popis Vo zľave produkt Sluneční brýle Wiley X® Valor – Černá (Farba: Čierna, Šošovky: Dymovo sivé) od výrobca Wiley X® u nás nájdete takmer zadarmo za 116 €
Wiley X®
Jedná sa o športové okuliare s rámčekom a stranicami vyvedenými v maskovacím vzore s dymovo sivými sklami pre dokonalé splynutie s okolitým terénom. Práve preto sú okuliare Valor v tejto variácii využívané ozbrojenými silami aj športovými strelcami pri taktických cvičeniach či lovcami alebo poľovníkmi. Šošovky možno však ľahko a rýchlo vybrať a vymeniť za iné (nie sú súčasťou dodávky). Variant s pieskovým rámčekom a stranicami je vydaná v limitovanej edícii Rally for Heroes. Vytvarovanie okuliarov Wiley X Valor v tvare písmene U poskytuje komfort a ochranu aj pri rýchlych pohyboch. Okuliare dodávajú vynikajúcu odolnosť , na ktorú sp úspešne testované a certifikované Americkým národným štandardizačným inštitútom ANSI a spĺňajú aj ďalšie normy a štandardy. Do okuliarov je možné upevniť rx vložku s dioptrickými sklami. Okuliare sú dodávané s jednými šošovkami. Dymovo sivé polarizované šošovky vykazujú extrémnu odolnosť, ponúkajú svetelnú priepustnosť 12 % až 14 % v závislosti od typu rámčeka a odfiltrujú 100% UV žiarenia. Znižujú až eliminujú oslňujúce svetelné odlesky a neskresľujú farby. Preto sú optimálne za jasných až oslňujúcich svetelných podmienok. Dymové polarizované šošovky sú vhodné na pláž a prakticky pre akékoľvek outdoorové aktivity , näjma pre rybarčenie (polarizácia úspešne filtruje odlesky od vodnej hladiny). Vymeniteľné šošovky možno dokúpiť (číre, dymovo sivé, dymovo sivé polarizované, oranžové / light rast a červené / crimson polarizované, zrkadlové), jednoducho meniť a prispôsobovať sa tak rôznym svetelným podmienkam. Šošovky dymovo sivé polarizované Materiál nylon Súčasťou dodávky okuliare so stranicami 1x šošovky istiaca šnúrka na krk čistiaca handrička z mikrovlákna prepravný obal na zips krabička návod  .
Ďalšie produkty od výrobcu Wiley X®
Ďalšie produkty v kategórii Polarizačné okuliare