Tablety na čistenie vody KATADYN® Micropur Classic MC 1T - 100 tb
Krátky popis Vo zľave produkt Tablety na čistenie vody KATADYN® Micropur Classic MC 1T - 100 tb od výrobca Katadyn® u nás nájdete zľavnený za 30 €
Katadyn®
Tablety na čistenie vody v kompaktnom a ľahkom balení po 100 tabletách. Sú ideálne na cestovanie a na výlety. Využijete ich na získanie nezávadnej vody pre pitie, varenie aj umývanie riadu. Predstavujú praktickú a jednoduchú úpravu pitnej vody. Aktívnou zložkou sú tu strieborné ióny v množstve 1,8 mg / g. Účinok prípravku MicroPure Forte je založený na dezinfekčných vlastnostiach chlóru a na unikátnych bakteriostatických vlastnostiach striebra - chlór vodu dezinfikuje a strieborné ióny ju uchovávajú až šesť mesiacov. Chlór má silné oxidačné účinky a likviduje efektívne väčšinu húb, prvokov, baktérií a vírusov, strieborné ióny sa naviažu na bunkové steny mikroorganizmov a bráni tak ich rastu. Všetky zložky sú bezpečné pre použitie v pitnej vode. Použitie je viac než jednoduché - tablety vložte do nádoby, naplňte ju vodou a dobre premiešajte po dobu 10 minút a nechajte 30 minút až 2 hodiny pôsobiť. 1 tableta vydá na 1 l vody. Upozornenie : Tablety sú vhodné iba pre čistú vodu - zakalená voda môže oslabiť účinok strieborných iónov aj chlóru, pre zakalenú vodu použite mikrofilter Katadyn. Upravená voda môže mať miernu príchuť a zápach po chlóru, pre odstránenie použite prípravok Katadyn Antichlor. Tablety spĺňajú požiadavky stanovené vyhláškou č. 409 / 2005 Zb. , o hygienických požiadavkách na výrobky prichádzajúce do priameho styku s vodou, a tiež požiadavky zákona č. 258/2000 Zb. , o ochrane verejného zdravia. Ministerstvo zdravotníctva ČR vydalo k 1. júnu 2009 povolenie uvádzať prípravok MicroPure Forte MF 1T na český trh. Prípravok bol navyše empiricky testovaný a je doporučený Českým klubom cestovateľov.
Ďalšie produkty od výrobcu Katadyn®
Ďalšie produkty v kategórii Filtre na vodu