Zimné rukavice ColdWork M-Pact Mechanix Wear® (Farba: Čierna, Veľkosť: L)
Krátky popis Kvalitný a lacný produkt Zimné rukavice ColdWork M-Pact Mechanix Wear® (Farba: Čierna, Veľkosť: L) od výrobca Mechanix Wear® u nás nájdete v zľave za 46 €
Mechanix Wear®
Zimné rukavice Mechanix Wear ColdWork M-Pact v sebe kombinujú zvýšenú ochranu pred chladom a nárazmi s maximálnym pohodlím a citlivosťou. Sú vhodné pre tvrdú prácu v náročných podmienkach aj bezpečnostné operácie. Ochrana pred zimou Aj keď práca v chladnom počasí nie je žiadny med, rukavice Coldwork M-Pact vám ju maximálne spríjemnia. Vnútorná syntetická izolácia Thinsulate C40 3M vytvára vnútri rukavice optimálnu mikroklímu a udržiava prsty v teple. Chrbát ruky tvorí ProSoftShell, ktorý poskytuje dokonalú ochranu pred vetrom a vlhkosťou. Robustná konštrukcia Dlaň a vnútorná strana prstov sú vyrobené z odolnej syntetickej kože , ktorá je v oblasti palca a ukazováka prispôsobená pre ovládanie dotykových obrazoviek. Na kľúčových miestach dlane je špeciálne polstrovanie D3O , ktoré prispieva k absorpcii nárazov. Špeciálne polstrovanie z termoplastickej gumy (TPR) nájdete na chrbte ruky a kĺboch. Tieto prvky spĺňajú štandard ochrany ANSI 138 úrovne 2 a robí tak tieto rukavice vhodné aj pre bezpečnostné zložky. Pohodlné nastavenie Sťahovacia manžeta pre reguláciu obvodu zápästia má suchý zips a vrchnú stranu potiahnutú TPR gumou pre jednoduchšie ovládanie. Na účely zavesenia za opasok alebo uskladnenia je na konci plastová spon a , ktorú môžete rukavice zopnúť k sebe.
Ďalšie produkty od výrobcu Mechanix Wear®
Ďalšie produkty v kategórii Zimné rukavice