Snehový kráľ

Posted by on 13.3.2019

Tohoročná zimná sezóna sa blíži k svojmu koncu. Radosť nám robila Petra Vlhová aj skvelá Nasťa Kuzminová , ktorej sa na konci kariéry podarilo splniť si všetky svoje sny. Ukážková kariéra olympijskej víťazky, majsterky sveta  a dámy, ktorej sa podarilo deklasovať zvyšok súťažiacich v predposledných svojich pretekoch, keď o viac ako 100 sekúnd predbehla svojím rýchlym behom konkurenciu. To ale nie je všetko. Ako jediná strelila všetkých 20 striel a splnila si svoj životný sen o štyroch nulách. Všetci sme ti to priali  a ďakujeme za fantastickú reprezentáciu.

lyžování

• Snehovú kráľovnú máme- možno hneď dve.

Kto vyhrá súťaž o najlepšieho športovca roka ? Petra alebo Anastasia ? Zaslúžili by si to veruže obe .

V mužskej kategórii nemáme také zastúpenie a tak snehového kráľa musíme hľadať inde.

• Snehových kráľom pre mňa je Marcel Hirscher

Famózny rakúsky lyžiar . Majster najtočivejších disciplín, ktorý tiež avizuje koniec svojej skvelej kariéry.

Majster sveta a olympijský víťaz  si získal srdcia divákov svojím enormným nasadením a neobyčajnou túžbou po víťazstve. Kiežby mal pokračovateľov úspechov možno aj u nás.

Teší ma, keď sa v posledných rokoch upriamujú naše zraky na mládež. Tu veru treba začať. Tu treba u malých detí prebudiť záujem a vybrúsiť kryštál dokonalosti. Medzi nimi je nový snehový kráľ-  https://www.aigen.sk/snehovy-kral/

Áno- možno je práve u nás !

hory

Svoj obdiv si zaslúžia aj paraolympionici. Ich športové výkony sú obdivuhodné. Každý jeden z nich je snehovým kráľom. Dokázali prekonať samy seba a to si veru zaslúži uznanie, obdiv, ocenenie.

Reprezentujú naše krásne Slovensko najlepšie. Všetci športovci, ktorí nám robia dobré meno si zaslúžia pocítiť uznanie verejnosti. Nezačínajme športové správy NHL , ale úspechmi domácich športovcov. Informujme o ich úspechoch  aj o pretekoch a časoch, kedy budú. Toto mi často chýba .

Ohodnoťte příspěvek