Výber nie je vždy ťažký

Posted by on 11.7.2019

Flapper Chlapčenská postava? Nič nesedí tak úžasne ako typické šaty bláznivých 20. rokov, mimochodom, absolútny hit prichádzajúceho leta. Rovný strih s nízko položeným driekom, hlbokým véčkovým výstrihom, prípadne so sukňou s vloženými cípmi. K nim malý klobúčik, dlhá perlová šnúra, topánky s remienkami do písmena T a malá šibalská kytica. Urobia z vás „flappera“ par excellence. Jennifer L. Útle prsia, štíhly

Flapper
Chlapčenská postava? Nič nesedí tak úžasne ako typické šaty bláznivých 20. rokov, mimochodom, absolútny hit prichádzajúceho leta. Rovný strih s nízko položeným driekom, hlbokým véčkovým výstrihom, prípadne so sukňou s vloženými cípmi. K nim malý klobúčik, dlhá perlová šnúra, topánky s remienkami do písmena T a malá šibalská kytica. Urobia z vás „flappera“ par excellence.svatební obchod.jpg
Jennifer L.
Útle prsia, štíhly pás, ale silné boky a stehná? Geniálnou voľbu sú romantické šaty po zem. Úzky tvarovaný vrch s hlbšími prieramkami, s ramienkami alebo korzet bez ramienok zvýraznia štíhly driek. Bohatá nariasená sukňa s volánmi, so spodničkami a s plastickými aplikáciami elegantne skryje, čo treba. Ideálny materiál na romantickú róbu je luxusná čipka alebo vyšívaný tyl a hodí sa k nej hladký účes primabaleríny, ale aj voľne rozpustená hriva.
Lolita
Pre útlu dievčenskú postavu à la Twiggy sú geniálnym riešením nežné minišaty. Línia do A, O alebo 8 predĺži štíhle nohy, krátke puf rukávy alebo americké prieramky zvýraznia štíhle paže. Na hlboký výstrih zabudnite. Oveľa štýlovejší je decentný okrúhly, do véčka alebo štvorca. Skvelý tip pre veľmi štíhlu nevestu sú super aktuálne materiály posiate plastickými 3D kvetmi. Pôsobia rozkošne a pridajú trocha objemu. Sladká čerešnička na torte – podobné kvety na venčeku vo vlasoch alebo v kytici.
Lady
Štíhla postava, dlhé ruky a nohy, vek 30+. V puzdrových šatách à la Jackie O. po kolená budete vyzerať neodolateľne žensky a elegantne. Jednoduchá línia vyžaduje perfektný strih, ktorý voľne kopíruje postavu, luxusný zaujímavý materiál s plastickou štruktúrou, čipku, brokát a malý pekný detail. Platí čím nápadnejšia látka, tým jednoduchšie doplnky, hladké lodičky, hladký účes a elegantná kytica.
Diva
Útle boky, veľké prsia. Hollywood 30. rokov pozdravuje. Elegantné saténové šikmo strihané šaty s vloženými cípmi sukne opticky rozšíria boky, výstrih s „vodopádom“ a padnuté raglánové ramená elegantne zahalia horný objem. Príjemné štýlové doplnky – ležérne sako alebo kabátik z mäkkého buklé, sandále na vysokej platforme a jedna dlhá biela ruža.
 svatební šaty.jpg
Gazela
Štíhla žena nad 178 centimetrov s peknými proporciami vyzerá skvele v akýchkoľvek šatách. Ale je tu jedno ale. Ak ženích nie je oveľa vyšší, môže použiť malý optický trik, aby pôsobila krehko a nižšie. Dobrú prácu urobia všetky vodorovné línie a asymetrické strihové členenia, volány, šaty s objemnou sukňou, so širokým horizontálnymi výstrihom, ktorý odhaľuje ramená, s cípovými dielmi sukne v štýle 30. rokov, ktoré rozširujú boky, a všetky šaty, ktoré zvýrazňujú ženské krivky.