Krátky popis Unikátny produkt Adventure Menu® - Svätomartinská hus s červenou kapustou a zemiakovou knedľou (Farba: Viacfarebná) od výrobca Adventure Menu® u nás nájdete v akcii za 13 €.
Adventure Menu®
Svätý Martin myslel na ďalšie pokolenie, keď potrestal husi, ktoré rušili kázanie. Odvtedy máme na svätého Martina husi na tanieri. A to doslova. Teraz si môžete tradičný pokrm zobrať do prírody a vychutnáte si ho ešte lepšie, než v reštaurácii. Tradícia z Podkrkonošia Poctivá svätomartinská hus s knedľou a kapustou je pripravená podľa tradície, ktorá sa v Podkrkonoší dedí z pokolenia na pokolenie - rovnako ako odkaz svätého Martina. Vykostené husacie stehno, červená kapusta a zemiakové knedle Svätomartinská hus z Podkrkonošia je vyrobená na pare a súčasťou je tradičná červená kapusta a nechýbajú zemiakové knedle. Extra nárez aj pre hladného jedáka Porcia husičky má extra slušnú kadenciu - 450 g. Zabudnite na hladné oči a verte tomu, že v prírode medzi stromami bude táto pochúťka z Podkrkonošia voňať na kilometre ďaleko. Zabudnite na náhradky v prášku Svätomartinská hus z Podkrkonošia je poctivé jedlo, ktoré zachutí každému milovníkovi dobrého jedla. Žiadne náhradky, žiadny prášok. Len a iba poctivé jedlo, za ktoré sa výrobca rozhodne nemusí hanbiť! Viete, prečo si máte vybrať túto pochúťku? Pretože: porcia 450 g zasýti každého so sadou Adventure menu husičku pripravujete kdekoľvek v neporušenom obale vydrží 3 roky Zloženie: husacie stehno bez kosti (37 %), zemiakové knedle (26 %) (zemiaky, pšeničná múka, pšeničná krupica, vajcia, soľ), hlávková červená kapusta (36 %), ocot, cukor, repkový olej, cibuľa, pšeničná múka, soľ, rasca alergény: vajcia, pšeničný lepok Nutričné ​​hodnoty na 100 g: energetická hodnota: 900 kj 179 kcal bielkoviny 8,3 g soľ: 1,1 g cukry: 0,4 g tuky: 12,7 g nasýtené tuky: 3,2 sacharidy: 7,1 g Skladujte pri teplote 1 – 30 stupňov Celzia. Chráňte pred mrazom. Nutričné ​​hodnoty/Jedlo energetická hodnota: 806 kcal/ 4048 kj tuk: 57,3 g nasýtené tuky: 14,5 g bielkoviny: 37,5 g sacharidy: 31,9 g cukry: 1,8 g soľ: 5,8 g Parametre: výdrž 3 roky hmotnosť 450 g S touto pochúťkou za pár korún sa rozhodne nestratíte. Skombinujte vôňu lesa s vôňou husi vyrobenej z Podkrkonošských receptúr ešte dnes.
Ďalšie produkty od výrobcu Adventure Menu®
Ďalšie produkty v kategórii Hotové jedlá