Krátky popis Kvalitný a lacný produkt Balistický zorník EXFIL Helmet Visor Team Wendy® – Čierna (Farba: Čierna, Veľkosť: XL) od výrobca Team Wendy® u nás nájdete v zľave za 484 €.
Team Wendy®
Balistický zorník Exfil Helmet Visor Team Wendy je nízkoprofilový, ľahký systém, ktorý sa rýchlo a bez použitia náradia montuje na prednej časti koľajnice EXFIL Rail 3. 0. Špičková ochrana očí Zorník Exfil poskytuje vysoký stupeň ochrany očí proti črepinám, projektilom a ďalším balistickým hrozbám podľa vojenských bojových noriem Military Combat Eye Protection (MCEP) MIL-PRF-32432 (GL) a ANSI Z87. 1 2010. Balistický štít EXFIL je štandardne dodávaný s pružnou prírubou, ktorá zabraňuje prenikaniu nečistôt a kvapaliny do očí používateľa z okraja prilby. Jednoduchá montáž Celý systém je možné rýchlo a bez použitia náradia inštalovať na prednú časť koľajnice Exfil Rail 3. 0. Rýchlo sa nastavuje do troch prednastavených polôh a poskytuje priestor pre držiaky NVG, pokiaľ je v zloženej polohe. Kompatibilita s helmami Zorník je kompatibilný iba s lištou Rail 3. 0 a nie je ho možné inštalovať na iný systém alebo helmu iného výrobcu. Majitelia heliem EXFIL Ballistic s lištou Rail 2. 0 musia upgradovať na EXFIL Ballistic Rail 3. 0. Užívatelia heliem EXFIL Carbon alebo EXFIL LTP s Rail 2. 0 musia upgradovať na držiak EXFIL Carbon/LTP Rail 3. 0. Zorník je dodávaný s látkovým krytom, ktorý ho chráni, keď sa nepoužíva. Benefity, o ktorých musíte vedieť: balistická ochrana podľa (MCEP) MIL-PRF-32432(GL) spĺňa štandard ANSI Z87. 1 2010 tri prednastavené polohy hľadia dodávaný v dvoch veľkostiach kompatibilný s lištami Rail 3. 0 veľká krycia plocha pružná horná príruba chráni pred stekaním tekutín z prilby jednoduchá montáž na helmu vrátane látkového obalu vyrobené v USA.
Ďalšie produkty od výrobcu Team Wendy®
Ďalšie produkty v kategórii Zbrane