Batoh Scepter 35 Mystery Ranch® – techno (Farba: techno)
Krátky popis Dizajnový produkt Batoh Scepter 35 Mystery Ranch® – techno (Farba: techno) od výrobca Mystery Ranch® u nás nájdete výhodne za 180 €.
Mystery Ranch®
Horolezecký batoh Batoh Scepter 35 Mystery Ranch ® je určený pre všetkých dobrodruhov, ktorí vyrážajú do hôr zdolávať zasnežené vrcholy alebo sa vydávajú v ústrety klasickému lezeniu. Keďže je lezecké vybavenie samo o sebe pomerne ťažké, patrí medzi hlavné výhody ruksaku primárne nízka hmotnosť , ktorá vám pri výstupe rozhodne ušetrí veľa síl. Objem batohu je 35 L. Odolné materiály Chrbtová časť batohu je vyrobená zo špeciálnej peny , ktorá odpudzuje sneh, takže máte istotu, že sa batoh nepremočí ani v prípade, že si práve dáte prestávku a položíte ho na sneh. Batoh je vyrobený z voskovanej Ripstop látky , ktorá je odolná proti snehu a dažďu, takže batoh zostane suchý za každej situácie. Samozrejmosťou sú nastaviteľné ramenné popruhy , vďaka ktorým je batoh univerzálny takmer pre kohokoľvek. Univerzálne využitie Batoh disponuje odnímateľným "alpským" pásom , na ktorý môžete umiestniť vybavenie, bez ktorého sa pri výstupe nezaobídete. Odnímateľná je tiež polstrovaná časť pásu v prípade, že by vám pri lezení prekážala. Vďaka pásu efektívne rozložíte váhu noseného vybavenia a pohyb s ním bude oveľa pohodlnejší. Pre maximálnu stabilitu je batoh doplnený aj o hrudný popruh , ktorý disponuje núdzovou píšťalkou. Jednoduchá organizácia vybavenia Batoh vyniká možnosťou naozaj efektívne organizovať vaše vybavenie a v prípade potreby zmenšiť veľkosť batohu do požadovaných rozmerov. Na oboch stranách batohu tak nájdete dvojité kompresné popruhy , ktoré navyše slúžia aj ako úchytné body pre pripevnenie lana. Lano možno navyše bezpečne zaistiť pomocou popruhu na vrchnej strane batohu. Predná strana batohu je doplnená o úchytné body pre bezpečný transport cepínov a ďalšieho potrebného vybavenia. Ochranná vrstva Predná strana batohu je vylepšená o ochrannú povrchovú úpravu , ktorá zabezpečuje, že sa materiály batohu nepoškodia v prípade, že na ňom máte pripevnené ostré horolezecké vybavenie. Ochrannú vrstvu nájdete aj vo vnútri vrchného vrecka, ktoré by malo slúžiť na uloženie menšieho horolezeckého vybavenia. Praktický dizajn Všetky pracky a zipsy sú dizajnované  špeciálne tak, aby s nimi bolo jednoduché manipulovať aj v rukaviciach. Hlavné úložné vrecko obsahuje kompresný otvor , ktorý možno stiahnuť a zaistiť pred nežiaducim vnikom snehu k vášmu oblečeniu a ďalšiemu vybaveniu. V prípade potreby možno využiť aj bočný prístup , ktorý slúži k rýchlemu uloženiu bundy alebo mikiny. Ideálny batoh pre horolezcov a všetkých dobrodruhov.
Ďalšie produkty od výrobcu Mystery Ranch®
Ďalšie produkty v kategórii Batohy