Bivakovacie vrece XP II Plus Gore-Tex Carinthia® (Farba: Olive Green )
Krátky popis Diskontná produkt Bivakovacie vrece XP II Plus Gore-Tex Carinthia® (Farba: Olive Green ) od výrobca Carinthia® u nás nájdete takmer zadarmo za 740 €.
Carinthia®
Podpora jednej tyče Bivakovacie vrece rakúskej značky Carinthia s označením XP II Plus Gore-Tex je múdre riešenie pre pobyt v prírode v momente, keď sa nechcete ťahať so stanom. Vďaka jednej oblúkovej tyči v oblasti hlavy je vytvorený menší polostan. Oblúková tyč dokáže vytvoriť vo vreci XP II Plus Gore-Tex dostatok miesta pre vybavenie, ktoré musí zostať po ruke cez deň v noci. Moderný bivak s podložkou na slnečnú žiaru Stany, spacie a bivakovacie vrecia firmy Carinthia sú spracované z ultraľahkých a odolných materiálov. Bivak XP II Plus je z 3-vrstvového Gore-Texu, má špeciálne navrhnutú chlopňu zaisťujúcu vodotesnosť zipsov a ďalšou vychytávkou je 5 slučiek na zadnej strane XP-dvojky, ktoré držia podložku na slnečné žiarenie na mieste ako pribitú. Na tvare vreca záleží Do bivakovacieho vreca XP II Plus sa dá ľahko nasúkať vďaka prístupovému otvoru v tvare L. S bivakovacím vrecom XP II Plus Gore-Tex Carinthia je ľahké bivakovať naozaj kdekoľvek na svete. Benefity, o ktorých musíte vedieť: nepremokavý úplne vodotesné zipsy vďaka špeciálnej dvojitej chlopni podlepené švy materiál: trojvrstvový Gore-tex so špeciálnou úpravou zaisťujúcou krytie v infračervenom svetle pohodlný na spanie 5 slučiek na zadnej strane drží podložku na slnečné žiarenie vzperný oblúk v hornej časti podpora jednej tyče ľahko zbaliteľný obal je súčasťou balenia farba: olivovo zelená.
Ďalšie produkty od výrobcu Carinthia®
Ďalšie produkty v kategórii Ždáráky