Krátky popis Kvalitný a lacný produkt Brokové náboje Skeet 24 Sport Sellier & Bellot® / 16/70 / 24 g / 25 ks (Farba: Modrá) od výrobca Sellier & Bellot® u nás nájdete takmer zadarmo za 10 €.
Sellier & Bellot®
Najlepšia investícia pri ceste na vrchol Brokové náboje Skeet 24 Sport od už tradičného spoľahlivého výrobcu Sellier & Bellot sú konštruované tak, aby splnili aj najvyššie požiadavky. Sú gólom do čierneho pri streľbe na asfaltové terče. Ich vysoký výkon a laborovaný typ plastovej zátky s chráničom brokov umožnia dosiahnuť tie najlepšie výsledky vo vrcholových súťažiach. V balení je 25 ks brokových nábojov Skeet. Benefity, o ktorých musíte vedieť: top športový náboj pri streľbe na asfaltové terče vysoký výkon a skvelá konštrukcia pre vrcholové súťaže spoľahlivý tuzemský výrobca.
Ďalšie produkty od výrobcu Sellier & Bellot®
Ďalšie produkty v kategórii Zbrane