Carbon Fiber opasok EDC Gun Kore® (Farba: Carbon)
Krátky popis Neodolateľný produkt Carbon Fiber opasok EDC Gun Kore® (Farba: Carbon) od výrobca Kore Essentials® u nás nájdete zľavnený za 64 €.
Kore Essentials®
Skryté dráhy Pás obsahuje skryté vnútorné dráhy pre oveľa lepšie upevnenie podľa vašich konkrétnych potrieb. Tým sa odlišuje od konkurencie, ktorých opasky sú rozdelené na vzdialenosť jedného palca. Vďaka tomu si môžete veľkosť nastaviť až 4 x lepšie a zlepšiť si tak maximálne pohodlie a komfort. Pás nemá žiadne diery, ako pri bežnom opasku. Všetko sa deje na vnútornej strane, kde je dômyselný mechanizmus upínania opasku. Obsahuje jeden čierny držiak na špičku opasku. Znesie veľké zaťaženie Vďaka uhlíkovým vláknam opasok znesie aj veľké zaťaženie. Je dimenzovaný na 13,2 kilogramov. Za pás si tak môžete pripevniť ručnú zbraň alebo aj iné náradie. Kvalitný materiál Karbónový pás je vyrobený z uhlíkových vlákien, je odolný, znesie veľké zaťaženie a jeho životnosť je vysoká. Benefity, o ktorých musíte vedieť: obsahuje vnútorný upevňovací mechanizmus - nemá dierky ako klasický opasok veľmi dobre nastaviteľná veľkosť znesie veľké zaťaženie pás je z kvalitného materiálu, ktorý niečo vydrží.
Ďalšie produkty od výrobcu Kore Essentials®
Ďalšie produkty v kategórii Opasky