Cestovný FireGrill GrandPa´s Light My Fire® (Farba: Strieborná)
Krátky popis Vo zľave produkt Cestovný FireGrill GrandPa´s Light My Fire® (Farba: Strieborná) od výrobca Light My Fire® u nás nájdete v akcii za 24 €.
Light My Fire®
Prenosný a nastaviteľný gril si so sebou môžete zbaliť do batohu, či už sa vydávate na jednodennú túru alebo týždenný trek. Tento gril zaberie len minimum miesta, neváži skoro nič a môžete si na ňom upiecť množstvo skvelých pokrmov. Kompaktný a praktický Kompaktný gril z dielne švédskeho výrobcu potrieb na založenie ohňa Light My Fire je veľmi praktický, pretože neobsahuje držiak a tým pádom zaberie oveľa menej miesta ako iné porovnateľné riešenia. Držiak grilu si môžete jednoducho vytvoriť z akéhokoľvek klacíka či tenkej vetvy, ktorých je (takmer) všade v prírode dostatok. Kompatibilný s ďalším vybavením Spoločnosť Light My Fire prirodzene dbá na to, aby jej produkty boli navzájom kompatibilné. To je aj prípad grilu Grandpa's FireGrill, ktorý veľkostne zodpovedá sade riadu Light My Fire MealKit. Vďaka jeho trojuholníkovému tvaru so zaoblenými rohmi ho po použití (a vyčistení, ktoré je veľmi jednoduché) jednoducho odložíte do misky z bioplastu, v ktorej sa nachádzajú ostatné diely sady. Benefity, o ktorých musíte vedieť: praktický a kompaktný cestovný gril zaberá len minimum miesta v batohu namiesto rukoväte použite akýkoľvek klacík alebo vetvu príslušnej veľkosti kompatibilný so sadou riadu Light My Fire MealKit vyrobené vo Švédsku.
Ďalšie produkty od výrobcu Light My Fire®
Ďalšie produkty v kategórii Variče