Chrániče na kolená Pro. Mil-Tec® – Čierna (Farba: Čierna)
Krátky popis Neodolateľný produkt Chrániče na kolená Pro. Mil-Tec® – Čierna (Farba: Čierna) od výrobca Mil-Tec® (Sturm Handels) u nás nájdete takmer zadarmo za 18 €.
Mil-Tec® (Sturm Handels)
EAN 4046872248788
Zháňate kvalitné chrániče kolien, ktoré niečo vydržia? Potom rozhodne vyskúšajte chrániče na kolená Pro Mil-Tec, ktoré vás nesklamú. Budete prekvapení, ako ľahko sa s nimi pracuje a ako dokážu ochrániť kolená. Individuálne nastaviteľné Zabudnite na zložité štelovanie. Chrániče kolien si môžete nastaviť presne tak, ako vám to bude najlepšie vyhovovať. Bezpečnostný uzáver Tieto chrániče sa vám vďaka bezpečnostnému uzáveru budú ľahko obúvať a dávať dole. Žiadna zložitá práca. Všetko je rýchle, efektívne a pohodlné. Vyrobené z kvalitných materiálov Výplň chráničov je z odolného a pohodlného polyetylénu. Škrupina je vyrobená z polypropylénu a termoplastických elastomérov. Benefity, o ktorých musíte vedieť: pohodlné nosenie rýchle nasadzovanie a odoberanie individuálne nastaviteľné bezpečnostný uzáver vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré skutočne vydržia.
Ďalšie produkty od výrobcu Mil-Tec® (Sturm Handels)
Ďalšie produkty v kategórii Chrániče kolien