Dámske topánky Z-6N GTX® C LOWA® (Farba: Čierna, Veľkosť: 39.5 (EU))
Krátky popis Unikátny produkt Dámske topánky Z-6N GTX® C LOWA® (Farba: Čierna, Veľkosť: 39.5 (EU)) od výrobca LOWA® u nás nájdete zľavnený za 196 €.
LOWA®
Tieto topánky vydržia naozaj všetko. Dámska obuv LOWA Z-6N GTX C vám pomôže sa sústrediť na to, čo je skutočne dôležité. Aj počas dlhého pochodu v daždi, vetre a zime udržia komfort a poskytnú optimálnu podporu. Hor sa do akcie Robustná military topánka je vytvorená do extrémnych podmienok. Hlavnými plusmi tejto obuvi sú výnimočná stabilita a opora nohy. Potrebnú podporu obuv získava vďaka patentovanému designu podošvy LOWA Tactical Z Trac. Tento systém pomáha na zmiernenie stresu vytváraného na kĺby, svaly a väzy. Odolná a priedušná Kombinácia použitých materiálov prepožičiava tomuto modelu extrémnu odolnosť voči špine aj poveternostným podmienkam. 100% nubuková koža v spojení s membránou Gore-Tex prepožičiavajú obuvi schopnosť odpudzovať nečistoty aj vlhkosť, a zároveň umožní vašej nohe dýchať a odvádzať zbytočný pot. Stvorené pre ženy LOWA vie, že ženská a mužská noha má svoje odlišnosti. Preto je tento model šitý podľa špeciálneho strihu, ktorý zodpovedá požiadavkám dámskej nohy a rešpektuje aj odlišnosti chôdze. Benefity, o ktorých musíte vedieť: 100% koža Nubuk Gore-Tex membrána veľmi ľahká, ale pevná skryté očká PU Monowrap podrážka rýchlozaväzovanie.
Ďalšie produkty od výrobcu LOWA®
Ďalšie produkty v kategórii Taktická a vojenská obuv