Dehydrované jedlo Tactical Foodpack® chilli con carne (Farba: Čierna)
Krátky popis Diskontná produkt Dehydrované jedlo Tactical Foodpack® chilli con carne (Farba: Čierna) od výrobca Tactical Foodpack® u nás nájdete najlacnejšie za 9 €.
Tactical Foodpack®
Dehydrované jedlo Tactical Foodpack chilli con carne od je skvelý pokrm na cesty a survival výpravy. Vďaka pikantnej chuti osloví všetkých milovníkov mexickej kuchyne. Kvalitné suroviny V náročných podmienkach je kvalitné teplé jedlo vítanou vzpruhou. Estónsky výrobca Tactical Foodpack si je toho vedomý a preto sú ich pokrmy vyrobené z iba prírodných ingrediencií, bez umelých prísad. Také jedlo vám dodá veľa energie, nemá žiadne ,,prázdne'' kalórie a jeho chuť vám pripomenie domov aj v tých najťažších podmienkach. Jednoduchá príprava Unikátny materiál obalu v sebe spája pohodlné používanie s účinným ohrevom. Jedlo stačí zaliať horúcou vodou, uzavrieť balenie a za pár minút máte hotovo. Okrem toho je možné pokrm zaliať aj studenou vodou a ohrievať priamo v sáčku nad liehovým, plynovým alebo benzínovým varičom. Výborne funguje aj s vojenským rýchloohrevom. Jednoduchá konzumácia Vnútro vrecka nemá žiadne ostré záhyby alebo rohy, takže jedlo poctivo vyberiete do posledného kúsku. Všetko je ľahko dosiahnuteľné aj vďaka nižšiemu baleniu, v ktorom ľahko dosiahnete na dno aj kratšou lyžicou. V hornej časti je umiestnené tesnenie, ktoré zaistí dokonalú prípravu. Ostatne aj vďaka týmto vlastnostiam získali pokrmy od Tactical Foodpack Bronze Egg 2017 za obalový dizajn. Benefity, o ktorých musíte vedieť: iba z prírodných ingrediencií bez umelých prísad vyvážená pikantná chuť energetický obsah 508 kcal. možno zaliať horúcou aj studenou vodou možno ohrievať priamo na variči kompatibilný s rýchloohrevom ľahko prístupné balenie jednoduchá príprava.
Ďalšie produkty od výrobcu Tactical Foodpack®
Ďalšie produkty v kategórii Hotové jedlá