Dehydrované jedlo Tactical Foodpack® marocká šošovica (Farba: Čierna)
Krátky popis Diskontná produkt Dehydrované jedlo Tactical Foodpack® marocká šošovica (Farba: Čierna) od výrobca Tactical Foodpack® u nás nájdete po zľave za 8 €.
Tactical Foodpack®
Dehydrované jedlo Tactical Foodpack marocká šošovica je vysoko kvalitná lyofilizovaná strava pre vojakov, horolezcov a dobrodruhov. Jeho prednosťou je ľahká príprava a vyvážená chuť. Výberové suroviny V náročných podmienkach je chutné teplé jedlo vítanou vzpruhou. Estónsky výrobca Tactical Foodpack si je toho vedomý a preto vyrába pokrmy iba z prírodných ingrediencií a bez umelých prísad. Všetky suroviny prechádzajú tzv. lyofilizáciou – sušením mrazom, pri ktorom si zachovajú maximum chuti a živín. Také jedlo vám dodá veľa energie, nemá žiadne ,,prázdne'' kalórie a jeho chuť vám pripomenie domov aj v tých najťažších podmienkach. Bez mäsa aj lepku Ľahko pikantný šošovicový guláš s orientálnou marockou príchuťou a rozpoznateľnou chuťou rasce obsahuje aj ryžu a sladké zemiaky. Je úplne bez mäsa a bez múky, takže ho ocenia vegeteriáni alebo osoby trpiace celiakiou. Energetický obsah na porciu je 480 kcal. Rýchla príprava Unikátny materiál obalu v sebe spája pohodlné používanie s účinným ohrevom. Jedlo stačí zaliať horúcou vodou, uzavrieť balenie a za pár minút máte uvarené. Okrem toho je možné pokrm zaliať aj studenou vodou a ohrievať priamo v sáčku nad liehovým, plynovým alebo benzínovým varičom. Výborne funguje aj s vojenským rýchloohrevom. Jednoduchá konzumácia Vnútro vrecka nemá žiadne ostré záhyby alebo rohy, takže jedlo poctivo vyberiete do posledného kúsku. Všetko je ľahko dosiahnuteľné aj vďaka nižšiemu baleniu, v ktorom ľahko dosiahnete na dno aj kratšou lyžicou. V hornej časti je umiestnený uzáver, ktorý zaistí dokonalú tesnosť. Ostatne aj vďaka týmto vlastnostiam získali pokrmy od Tactical Foodpack Bronze Egg 2017 za obalový dizajn. Zloženie Ryža, šošovica (24 %), batáty, mrkva, paprika, cibuľa, špenát, repkový olej, cesnak, soľ, mletá rasca, prášok z údenej papriky, karí, kurkuma, mletá škorica, chilli vločky. Môže obsahovať stopy zeleru, mlieka a horčice. Benefity, o ktorých musíte vedieť: iba z prírodných ingrediencií bez umelých prísad vhodné pre bezlepkovú diétu pre vegánov aj vegetariánov ľahko pikantná chuť energetický obsah 480 kcal. možno zaliať horúcou aj studenou vodou možno ohrievať priamo na variči kompatibilný s rýchloohrevom ľahko prístupné balenie jednoduchá príprava.
Ďalšie produkty od výrobcu Tactical Foodpack®
Ďalšie produkty v kategórii Hotové jedlá