Dehydrované jedlo Tactical Foodpack® sladké zemiakové karí (Farba: Čierna)
Krátky popis Vo zľave produkt Dehydrované jedlo Tactical Foodpack® sladké zemiakové karí (Farba: Čierna) od výrobca Tactical Foodpack® u nás nájdete najlacnejšie za 9 €.
Tactical Foodpack®
Dehydrované sladké zemiakové karí je hotové jedlo od Tactical Foodpack. Ocenia ho príslušníci ozbrojených zložiek, horolezci aj cestovatelia. Jeho prednosťou je ľahká príprava a vyvážená chuť bez konzervantov. Kvalitné suroviny V náročných podmienkach je kvalitné teplé jedlo vždy vítaným zdrojom energie. Estónsky producent Tactical Foodpack preto vyrába pokrmy iba z prírodných ingrediencií a bez konzervantov. Všetky suroviny prechádzajú tzv. lyofilizáciou – sušením mrazom, pri ktorom si zachovajú maximum chuti a živín. Také jedlo vám dodá veľa energie, nemá žiadne ,,prázdne'' kalórie a jeho chuť vám pripomenie domov aj v tých najdrsnejších podmienkach. Vhodné pre vegetariánov Kompozícia sladkých korenín oživí vaše zmysly a zahreje celé telo. Kokosové mlieko a limetka dotvárajú vyváženú chuť karí a výberovej ryže. Toto dehydrované jedlo neobsahuje mäso, mlieko ani múku, takže je vhodné aj pre vegánov, vegetariánov alebo osoby s alergiou na lepok. Energetický obsah jednej porcie je 470 kcal. Jednoduchá príprava Unikátny obal umožňuje pohodlné používanie a účinný ohrev. Jedlo stačí zaliať horúcou vodou, uzavrieť balenie a za pár minút máte uvarené. Okrem toho je možné pokrm zaliať aj studenou vodou a ohrievať priamo v sáčku nad liehovým, plynovým alebo benzínovým varičom. Výborne funguje aj s vojenským rýchloohrevom. Jednoduchá konzumácia Vnútri vrecka nenájdete žiadne ostré záhyby alebo rohy, takže jedlo poctivo vyberiete do posledného kúsku. Všetko je ľahko dosiahnuteľné aj vďaka nižšiemu baleniu, v ktorom ľahko dosiahnete na dno aj kratšou lyžicou. V hornej časti je umiestnený uzáver, ktorý zaistí dokonalú tesnosť. Ostatne aj vďaka týmto vlastnostiam získali výrobky od Tactical Foodpack Bronze Egg 2017 za obalový dizajn. Zloženie Ryža, cícer (16 %), batáty (16 %), drvené paradajka, cibuľa, kokosové mlieko, repkový olej, cukor, cesnak, zázvor, limetková šťava, mletá rasca, karí, kurkuma, koriander, chilli vločky. Môže obsahovať stopy zeleru, mlieka a horčice. Benefity, o ktorých musíte vedieť: iba z prírodných ingrediencií bez chemických konzervantov vhodné pre bezlepkovú diétu pre vegánov aj vegetariánov vyvážená sladkastá chuť energetický obsah 470 kcal. možno zaliať horúcou aj studenou vodou možno ohrievať priamo na variči kompatibilné s rýchloohrevom ľahko prístupné balenie rýchla príprava.
Ďalšie produkty od výrobcu Tactical Foodpack®
Ďalšie produkty v kategórii Hotové jedlá