Detská uniforma Combat EmersonGear® (Farba: Multicam®, Veľkosť: 6 let)
Krátky popis Diskontná produkt Detská uniforma Combat EmersonGear® (Farba: Multicam®, Veľkosť: 6 let) od výrobca Emerson Gear® u nás nájdete takmer zadarmo za 64 €.
Emerson Gear®
Detská uniforma Combat EmersonGear je ideálne oblečenie pre malých bojovníkov, ktorí hrajú airsoftové hry alebo potrebujú odolnú výbavu pre pobyt v prírode. Odolná a funkčná Uniforma je vyrobená zo zmesovej tkaniny s obsahom 50 % bavlny a 50 % polyesteru a vybavená rip-stop väzbou. Vďaka tomu dobre schne, nekrčí sa a je odolná voči poškodeniu. Vďaka klasickej multicam potlači v nej aj malý capart bude vyzerať ako naozajstný vojak. Pohodlné nohavice Nohavice sa zapínajú kvalitným YKK zipsom a v páse nájdete navyše pútka pre vloženie opasku. Pre uloženie drobností slúžia dve otvorené vrecká na ruky a dve vrecká na suchý zips umiestnené na stehnách. Prepracovaná bunda Zapínanie bundy je riešené YKK zipsom s krycou chlopňou, v oblasti krku zakončené stojacím golierikom. Pre uloženie všemožných drobností slúžia dve vrecká na rukávoch a na prsiach so zapínaním na suchý zips. Všetky sú tiež opatrené velcro plochami pre umiestnenie menovky alebo nášivky. Konce rukávov možno stiahnuť pomocou nastaviteľných manžiet.
Ďalšie produkty od výrobcu Emerson Gear®
Ďalšie produkty v kategórii Detské oblečenie