Držiak do zveráka Smart-Jaws™ / Tube-Fit™ Real Avid® (Farba: Sivá)
Krátky popis Neodolateľný produkt Držiak do zveráka Smart-Jaws™ / Tube-Fit™ Real Avid® (Farba: Sivá) od výrobca Real Avid® u nás nájdete lacno za 70 €.
Real Avid®
Dvojdielny držiak do zveráka Smart-Jaws Tube-Fit od americkej spoločnosti Real Avid rozšíri schopnosti zbrojárskeho zveráka Master Gun Vise od rovnakého výrobcu. Ide v zásade o akési návleky na svorky zveráka, ktoré uľahčujú prácu so zbraňami a v tomto prípade uľahčujú upnutie valcových predmetov rôzneho priemeru. Dvojité riešenie Návleky Smart-Jaws len nasuniete na doterajšie svorky zveráka, a to buď jednou, alebo druhou stranou. Každá zo strán disponuje povrchom, ktorý sa hodí na uchytenie iných predmetov. Tá prvá má pogumované plôšky tvaru V z materiálu, ktorý používaním nedegraduje, je odolný voči teplu a má vysokú životnosť. Do týchto plôšok možno uchytiť prvky náchylné na poškodenie, ako sú napríklad puškohľady. Naopak oceľové držiaky na druhej strane umožňujú uchytenie nie až takých citlivých predmetov. Pre Master Gun Vise Držiaky do zveráka Smart-Jaws Tube-Fit sú vhodné špecificky pre zverák Real Avid Master Gun Vise. Sú mu totiž veľkostne prispôsobené a disponujú aj uchytením Gun-Fit na fixáciu pomocou závitových čapov. Benefity, o ktorých musíte vedieť: dvojdielny držiak do zveráka Master Gun Vise prispôsobené uchytenie Gun-Fit pomocou závitových čapov mäkké držiaky odolné voči teplu termoplastická guma si dlho zachová tvar aj vlastnosti na uchytenie predmetov valcovitého tvaru uľahčenie práce so zbraňami dve strany pre rôzne práce 1 strana s mäkkými úchytmi tvaru V pre citlivé predmety 1 strana s oceľovými držiakmi pre ostatné predmety od renomovaného amerického výrobcu.
Ďalšie produkty od výrobcu Real Avid®