Držiak kempingových nádob ALB® (Farba: Sivá)
Krátky popis Exkluzívne produkt Držiak kempingových nádob ALB® (Farba: Sivá) od výrobca ALB® u nás nájdete takmer zadarmo za 6 €.
ALB®
Koniec popáleným prstom Prinášame vám riešenie. Chalani z ALB asi podobné peripetie tiež zažili ako drvivá väčšina z nás, a preto vymysleli kempingové hliníkové klieštiky na horúci riad. Uchopenie a manipulácia s riadom je jednoduchá a bezpečná. A ak máte nejaký luxusný kúsok od Keithu, nemusíte sa báť, že by ste ho klieštičkami ABL poškriabali. Na styčných plochách je silikónová ochrana , ktorá zároveň zabráni vyšmyknutiu horúceho riadu z klieštičiek. A pokiaľ žiadny riad so sebou nenosíte, môžete s nimi treba lúskať orechy. Upozornenie: Riad nie je určený na umývanie v umývačke.
Ďalšie produkty od výrobcu ALB®
Ďalšie produkty v kategórii Riad