Držiak Lug-Lok Upper na AR-15 Real Avid® (Farba: Strieborná)
Krátky popis Neodolateľný produkt Držiak Lug-Lok Upper na AR-15 Real Avid® (Farba: Strieborná) od výrobca Real Avid® u nás nájdete zľavnený za 104 €
Real Avid®
EAN 813119012471
Pre pohodlnejšiu prácu Držiak Lug-Lok Upper na AR15 Real Avid ® slúži k pohodlnému, stabilnému a bezpečnému upevneniu upper recieveru pušky AR15. Ide o ideálnu pomôcku, vďaka ktorej môžete ľahko a pohodlne vykonávať najrôznejšie opravy a úpravy na vašej zbrani. Bezpečné a stabilné zaistenie Držiak je konštruovaný tak, aby bol maximálne šetrný ku všetkým dielom upperu. Pre pripevnenie do držiaku sú využité ozuby v komore , ktoré patria medzi najodolnejšie časti zbrane. Tento systém zabezpečuje, že sa žiadna súčiastka nepoškodí. Držiak presne zapadá do hviezdice vnútri upperu a zaisťuje tak maximálnu stabilitu pre akúkoľvek prácu na vašej zbrani. Plne nastaviteľný Vďaka využitiu hviezdice upperu možné celý reciever natočiť presne podľa vašich potrieb. Celý držiak možno jednoducho pripevniť do zveráka. Dolná úchytná časť je navyše doplnená o otvory pre čapy , ktoré si môžete nastaviť na mieru a nastaviť tak ľubovoľný uhol zaistenia držiaka vo zveráku.
Ďalšie produkty od výrobcu Real Avid®
Ďalšie produkty v kategórii Zbrane