Krátky popis Dizajnový produkt Flanelová košeľa Greyman Helikon-Tex® – FOGGY MEADOW PLAID (Farba: FOGGY MEADOW PLAID, Veľkosť: S) od výrobca Helikon-Tex® u nás nájdete v akcii za 66 €.
Helikon-Tex®
Flanelové košele Greyman sú skvelou voľbou pre všetkých, ktorí túžia po unikátnej kombinácii elegancie a nenápadnosti. Ako už názov napovedá, sú košele Greyman určené pre ľudí, ktorí chcú ľahko splynúť s davom a nepútať na seba príliš pozornosti. Stvorené pre operátorov Tento rad flanelových košelí od známej spoločnosti Helikon-Tex je navrhnutý predovšetkým pre potreby operátorov, ktorí sa musia infiltrovať medzi bežných obyvateľov. Tieto špeciálne flanelové košele tak znižujú riziko prezradenia vďaka dômyselnému maskovaniu a umožnia vám dokonale zapadnúť do mestskej džungle. Košele sú opatrené kockovaným vzorom, ktorý je elegantný a dodáva košeliam nenápadný vzhľad. Špeciálne vychytávky Košele vyzerajú na prvý pohľad naozaj obyčajne, ale nenechajte sa zmiasť, okrem klasických prvkov obsahujú aj niekoľko vychytávok. Tak napríklad košeľa má všité skryté vnútorné vrecko, do ktorého pohodlne schováte dôležité predmety či dokumenty. Ďalšou výhodou je aj všitá handrička, ktorá slúži na čistenie okuliarov. Táto handrička je integrovaná do jednej zo strán košele. Vďaka všetkým týmto vlastnostiam sú košele Greyman ideálnou voľbou ako pre tajné operácie, tak aj pre každodenné civilné použitie. Benefity, o ktorých musíte vedieť: vysoko priedušný materiál dve klasické náprsné vrecká skryté vnútorné vrecko zapínanie na gombíky utierka na čistenie okuliarov.
Ďalšie produkty od výrobcu Helikon-Tex®
Ďalšie produkty v kategórii Košele s dlhým rukávom