Krátky popis Zľavnený produkt Funkčné ponožky Multi Merino Medium Devold® (Farba: Melange Grey, Veľkosť: 44-47) od výrobca Devold® u nás nájdete výhodne za 16 €.
Devold®
Vynikajúce funkčné vlastnosti Funkčné ponožky Multi Merino Medium Devold sa postarajú o váš pocit komfortu a udržia vaše nohy v teple a suchu. Elastické rebrovanie a tesný úplet zaistia stabilitu ponožky a zabránia jej zhrnutiu. Sieťovaný materiál zaistí lepšiu priedušnosť a odvod potu od nohy. Zosilnený materiál s pridaním nylonovej tkaniny v miestach s väčším rizikom poškodenia zaistí väčšiu odolnosť aj elasticitu ponožiek. V mieste päty je pridaný pre väčší komfort pri došľape. Merino vlna je špičkou medzi funkčnými materiálmi Merino vlna tej najvyššej kvality ručí za vynikajúce izolačné a termoregulačné vlastnosti. Merino vlna hreje, aj keď je vlhká. Zabráni množeniu baktérií, takže ponožky sú odolné proti zápachu aj pri každodennom nosení. Odpadá tak nutnosť častého prania. Keď poctivosť a kvalita píšu príbeh Nórska firma Devold začala písať svoj príbeh v dobách prvých veľkých polárnych expedícií. Už vyše 169 rokov sa venuje spracovaniu vlny a inovatívnym riešeniam v tomto odvetví. Celý proces od počiatočného strihu oviec až po finálne šitie výrobku si firma Devold kontroluje sama. Vlna je 100% prírodná a pochádza z obnoviteľného zdroja. Nie je teda prekvapujúce, že sa firma Devold radí medzi špičku vo výrobe funkčných výrobkov z Merino Vlny. Benefity, o ktorých musíte vedieť: vynikajúce termoregulačné a izolačné vlastnosti materiál z tej najkvalitnejšej Merino vlny vlhká Merino vlna nechladí odolné proti zápachu zosilnený materiál s nylonovou tkaninou proti mechanickému poškodeniu mäkký došľap sieťový materiál na priehlavku pre lepšiu priedušnosť žiadne zhrňovanie ponožiek pohodlný úplet v časti lýtka a päty - v tvare Y pre lepšiu stabilitu pohodlné nosenie bez otlakov hrejivé elastické jednoduchá údržba - menej časté pranie z kontrolovaného a obnoviteľného zdroja.
Ďalšie produkty od výrobcu Devold®
Ďalšie produkty v kategórii Zimné funkčné oblečenie