Funkčné spodky Duo Active Merino 205 Devold® (Farba: Čierna, Veľkosť: XL)
Krátky popis Vo zľave produkt Funkčné spodky Duo Active Merino 205 Devold® (Farba: Čierna, Veľkosť: XL) od výrobca Devold® u nás nájdete v zľave za 77 €.
Devold®
Devold nie je potrebné predstavovať Funkčné spodky Duo Active Merino 205 od legendárnej nórskej firmy Devold sú tou najlepšou voľbou pre aktívny život v chladných podmienkach. Kvalitu za nás už overilo nespočetné množstvo polárnych expedícií, pracovníkov horskej služby či profesionálnych športovcov. Bezkonkurenčný materiál z prvotriednej Merino vlny a jeho špeciálne spracovanie Funkčná bielizeň Devold je vďaka špeciálnemu spracovaniu Merino vlny výrazne príjemnejšia a ľahšia. Merino vlna je najlepším funkčným materiálom s neprekonateľnými používateľskými vlastnosťami. Nechladí, ani keď je mokrá. Aj v daždi budete mať 100% pocit komfortu. Merino bráni rozmnožovaniu baktérií, teda nepohlcuje pachy. Nehorí ani sa netaví, poskytne vám účinnú ochranu proti škodlivému UV žiareniu. Je antibakteriálna, teda vhodná aj pre citlivú pokožku. Duo Active Funkčné spodky Merino Devold a ich funkčná technológia Duo Active zaistia vaše maximálne výkony v úplnom suchu a pohodlí, bez akéhokoľvek zápachu. Má dvojitú izolačnú vrstvu, pričom vnútorná vrstva ThermoLite okamžite odvádza všetku vlhkosť od tela do vonkajšej vrstvy. Thermolite je príjemnejší na dotyk pre osoby citlivé na Merino vlnu. Príjemný a padnúci strih Strih spodok Merino Duo Active Devold je anatomický a výborne padne každej postave. Ploché švy zaistia maximálny komfort bez otlakov. Zdvojený materiál na nohaviciach ručí za stálosť tvaru. Devold nie je potrebné žehliť. Je možné pranie v práčke aj sušenie v sušičke. Benefity, o ktorých musíte vedieť: technológia Duo Active vrstva ThermoLite účinne odvádza pot aj vlhkosť od tela Merino vlna nechytá žiadne pachy nechladí ani mokrá v zime hreje, v lete chladí.
Ďalšie produkty od výrobcu Devold®
Ďalšie produkty v kategórii Zimné funkčné oblečenie