Krátky popis Exkluzívne produkt Funkčné tričko dlhý rukáv Duo Active Merino 210 Devold® (Farba: Čierna, Veľkosť: M) od výrobca Devold® u nás nájdete výhodne za 71 €.
Devold®
Príjemný materiál a dokonalá tepelná izolácia Funkčné tričko s dlhým rukávom sa vďaka kvalitnej merino vlne príjemne nosí. Poskytuje dokonalú tepelnú izoláciu a účinne odvádza vlhkosť, takže sa perfektne hodí ako základná vrstva. Tento typ termobielizne sa hodí pre najrôznejšie druhy športových aktivít. Kvalitné prevedenie aj do tých najnáročnejších podmienok Tričko s dlhým rukávom sa vyznačuje kvalitným prevedením a je ako stvorené aj do tých najnáročnejších podmienok, v ktorých zaručene obstojí. Tričko má zadnú predĺženú časť. Spoľahnúť sa tak môžete na dokonalú ochranu pred prechladnutím. Ploché švy sa postarajú o maximálny komfort počas nosenia. Tvarová stálosť a odolnosť voči mechanickému poškodeniu Počas častého nosenia oceníte tvarovú stálosť použitého materiálu a taktiež odolnosť voči mechanickému poškodeniu. Skvelé je aj to, že sa nemusí žehliť. Špeciálne zloženie proti zápachu a ochrana pred UV žiarením Vďaka špeciálnemu zloženiu dokáže tričko pri potení perfektne eliminovať zápach a zabraňovať množeniu baktérií. Merino vlna vás zahreje aj v prípade, že sa spotíte. Navyše poskytuje aj účinnú ochranu pred škodlivým UV žiarením. Benefity, o ktorých musíte vedieť: hrejivé aj pri potení skvele odvádza vlhkosť predĺžená zadná časť eliminácia zápachu ochrana pred UV žiarením kvalitný a príjemný materiál tvarová stálosť odolnosť voči mechanickému poškodeniu.
Ďalšie produkty od výrobcu Devold®
Ďalšie produkty v kategórii Zimné funkčné oblečenie