Helma Base Jump Defcon® (Farba: Tan)
Krátky popis Zľavnený produkt Helma Base Jump Defcon® (Farba: Tan) od výrobca Defcon 5® u nás nájdete najlacnejšie za 200 €.
Defcon 5®
EAN 8055967015682
Športová helma Športová prilba Base Jump dopĺňa portfólio taktického maskovacieho vybavenia talianskej značky Defcon. Helma Base Jump je vyrobená z polykarbonátovej škrupiny a lisovaného predného držiaka NVG. Helma Base Jump sa skvele hodí na výcvik, vyhľadávanie, záchranu a ďalšie outdoorové aktivity. Viacnárazová, ľahká prilba Svojím spracovaním je športová prilba Base Jump nielen ľahká, ale konštrukčne je zostavená tak, že odolá opakovaným nárazom. Pohodlie pri nosení a stabilitu upevnenia zabezpečuje nastaviteľný pásik a bočné vypchávky. 4-polohové konektory líšt umožňujú rýchle uchytenie pre príslušenstvo, ako sú svetlá, kamery aj ďalšie príslušenstvo. Benefity, o ktorých musíte vedieť: ľahká viacnárazová vyrobená z polykarbonátovej škrupiny ventilovaná vložka s premiestniteľnými nárazovými podložkami z EPP a LDV s uzavretými bunkami Occ-Dial nastaviteľný opasok bočné vypchávky pre pohodlie a stabilitu 4-polohové konektory líšt pre príslušenstvo postranné pútka na suchý zips osadená adaptérom zámku krídla pre bočné lišty univerzálna veľkosť nie je k dispozícii žiadna bezpečnostná certifikácia.
Ďalšie produkty od výrobcu Defcon 5®
Ďalšie produkty v kategórii Helmy