Hydratačný vak Shape-Shift HydraPak®, 2 l (Farba: Číra)
Krátky popis Neodolateľný produkt Hydratačný vak Shape-Shift HydraPak®, 2 l (Farba: Číra) od výrobca HydraPak® u nás nájdete zľavnený za 40 €.
HydraPak®
Hydratačné vaky HydraPak patria k tomu najlepšiemu, čo na trhu môžete zohnať, a navyše za dostupnú cenu. Čo potvrdzuje aj tento dvojlitrový hydratačný vak Shape-Shift. Ten je určený na účinnú a rýchlu hydratáciu na cestách – vďaka svojmu objemu dokáže jednému človeku zaistiť dostatok vody približne na celý deň. A keď vám dôjde, do vaku ju doplníte jednoducho. Regulácia veľkosti Výhodou hydratačného vaku Shape-Shift je, že má nastaviteľný systém na reguláciu veľkosti. Vďaka tomu môže mať užší profil a objem „len“ 1,5 litra, prípadne ho môžete riešením pripomínajúcim zips jednoducho rozšíriť na 2 litre. Posuvník na jednoduché plnenie Posuvník v hornej časti hydratačného vaku zaisťuje jednoduché plnenie aj čistenie. Ostatne práve čistenie uľahčuje aj možnosť obrátiť celý vak naruby. Potom ho stačí len umyť vodou a čistiacim prostriedkom alebo vložiť do umývačky riadu a môžete ho opäť používať. Patentovaný posuvník Slide-Seal celé balenie nepriedušne uzavrie a zabráni kvapkaniu tekutiny. Držiaky na ľahké prenášanie Hydratačný vak HydraPak Shape-Shift je vybavený dvoma patentovanými držiakmi FlexGrip, ktoré zjednodušujú prenášanie vaku a zaisťujú jeho isté a bezpečné uchopenie vo chvíli, keď ho plníte alebo čistíte. Flexibilná hadička aj záhryzový ventil Rovnako ako ďalšie hydratačné vaky značky HydraPak je aj model Shape-Shift vybavený flexibilnou hydratačnou hadičkou, ktorá sa neláme a zaisťuje stabilný prietok tekutiny (navyše oproti štandardným riešeniam až o 20 % vyššie) smerom k záhryzovému ventilu. Ten má zase na starosti to, aby celý systém vaku a hadičky dobre tesnil a nekvapkával vo chvíli, keď práve nepijete. Jednoduché pripojenie hadičky Hydratačná hadička sa navyše k vaku Shape-Shift pripája skutočne ľahko. Pripojiť aj odpojiť ju môžete aj vtedy, keď je vak práve plný. „Plug’n’play“ riešenie zaistí, že vám v takýchto prípadoch nebude voda z hydratačného vaku unikať. Kvalitný a odolný materiál Hydratačný vak HydraPak Shape-Shift je vyrobený z pevného a odolného termoplastického polyuretánu (TPU), čo je materiál, ktorý len tak ľahko nepretrhnete a súčasne sa dobre čistí a neobsahuje škodlivé látky ako bisfenol A alebo PVC. Benefity, o ktorých musíte vedieť: hydratačný vak s vysokou kapacitou možnosť vložiť do (hydratačného) batohu jednoduché pripojenie hydratačnej hadičky („plug’n’play“) hadička so záhryzovým ventilom proti odkvapkávaniu posuvník pre jednoduché plnenie kvalitný a odolný materiál (termoplastický polyuretán) bez obsahu BPA a PVC možnosť regulácie objemu (od 1,5 l do 2 l) ľahké plnenie aj čistenie (reverzibilný dizajn) držiaky FlexGrip pre ľahké prenášanie.
Ďalšie produkty od výrobcu HydraPak®
Ďalšie produkty v kategórii Hydratačné vaky