Hydratačný vak Ultimate M.C. Source® 3L (Farba: Coyote)
Krátky popis Zľavnený produkt Hydratačný vak Ultimate M.C. Source® 3L (Farba: Coyote) od výrobca SOURCE® Tactical Gear u nás nájdete zľavnený za 56 €.
SOURCE® Tactical Gear
Nízkoprofilový hydratačný vak Ultimate M. C. Source 3L je kompatibilný s väčšinou bežných hydratačných systémov. Revolučný adaptér UTA Rapid Refill Adapter umožňuje doplniť obsah cez pitnú hadičku bez toho, aby ste museli vak vybrať z batohu alebo vesty. Špičkové prevedenie a funkčnosť Hydratačný systém Ultimate Source M. C. je navrhnutý tak, aby vyhovoval najnáročnejším požiadavkám americkej námornej pechoty USMC a spĺňal prvky FILBE vybavenia. Tento nízkoprofilový vak sa vyznačuje všetkými výhodami systému Source Hydration. Adaptér UTA Rapid Refill navyše umožňuje doplniť hydratačný systém za pohybu, bez nutnosti vybratia z batohu alebo taktickej vesty. S objemom 3 litre poskytuje dobrú ochranu proti dehydratácii aj pri plnení veľmi náročných úloh. Ľahké pitie Pitný ventil SOURCE Storm sa otáča o 360 stupňov a zaručuje tak dokonalú orientáciu okolo úst. Push-pull ventil s vysokým prietokom vám zaistí dostatočný prietok bez námahy. Ventil je možné vymeniť za hryzací typ Helix (predáva sa samostatne). Magnetický klip udrží pitnú hadičku a ventil na mieste a ľahko sa pripevní na tričko, ramenný popruh alebo MOLLE. Jednoduché plnenie Veľký plniaci uzáver možno ovládať jednou rukou a je kompatibilný s bežne používanými osobnými filtračnými systémami. Uzáver pasuje na plniaci otvor FILBE. Nádržku možno plniť priamo cez hadičku , odpadá teda nutnosť otvárať alebo dokonca dávať dole batoh z chrbta kvôli doplňovaniu. Doba plnenia z 1,5l PET fľaše je cca 50 sekúnd a čas plnenia z vodovodného kohútika je 2 l za 45 s a 3 l za 1 min 05 s. Špeciálny UTA ventil sa vždy automaticky odpojí, aby nedošlo k preplneniu vaku. Čistota a bezpečie Krytka ventilu chráni náustok pred nečistotami a technológia Cool Weave na hadičke izoluje a blokuje UV žiarenie. Voda vďaka tomu zostáva chladná a je zabránené rastu baktérií. Špeciálny BPA free plast neodovzdáva do tekutiny žiadnu chuť ani zápach a vďaka hladkej vnútornej strane odoláva zachytávaniu nečistôt a mikroorganizmov. Táto antibakteriálna technológia nazvaná Grunge-Guard je zárukou toho, že aj niekoľko mesiacov stará voda v zabudnutom pitnom vaku bude bakteriologicky v poriadku.
Ďalšie produkty od výrobcu SOURCE® Tactical Gear
Ďalšie produkty v kategórii Hydratačné vaky