Hygienická sada / gélové náušníky Sordin® (Farba: Čierna)
Krátky popis Exkluzívne produkt Hygienická sada / gélové náušníky Sordin® (Farba: Čierna) od výrobca Sordin® u nás nájdete zľavnený za 52 €.
Sordin®
EAN 7392749009103
Komfortný pocit po celý deň Sada gélových náušníkov Sordin splní tie najvyššie hygienické požiadavky a poskytne vám maximálny komfort a pohodlné použitie počas celého dňa. Je tak veľmi vítaným pomocníkom napríklad pri celodenných streleckých súťažiach či niekoľkodennom streleckom výcviku. Predlžujú životnosť mušľových chráničov a vyriešia časté negatíva S pohodlným použitím slúchadiel majú častý problém strelci s okuliarmi, gélové náušníky Sordin tento problém spoľahlivo vyriešia. Výrazne predlžujú životnosť mušľových chráničov a sú bezpochyby lepšou alternatívou k častejším penovým náušníkom. Hygiena na prvom mieste Hygienická sada náušníkov Sordin je kompatibilná pre všetky modely slúchadiel Sordin Supreme Pro a Pro X. Ideálna doba pre výmenu náušníkov je najmenej dvakrát ročne, zamedzí sa tak útlmu hluku v slúchadlách. Benefity, o ktorých musíte vedieť: poskytujú maximálny komfort po celý deň ideálne riešenie pre strelcov s okuliarmi výrazne predĺži životnosť mušľových chráničov.
Ďalšie produkty od výrobcu Sordin®
Ďalšie produkty v kategórii Výmenné mušle a ostatné príslušenstvo